"Je to zázrak." Rok po tragickém úmrtí dcery oznámil hvězdný pár, že čeká dvojčata

Rudolf Černík
13. 8. 2019 6:33
Slavný americký lyžař Bode Miller a jeho manželka Morgan čekají dvojčata. Hvězdný pár to oznámil rok poté, co tragicky zemřela jejich devatenáctiměsíční dcera Emeline.
Bode Miller a Morgan na MS ve sjezdovém lyžování v roce 2015
Bode Miller a Morgan na MS ve sjezdovém lyžování v roce 2015 | Foto: Reuters

K obrovskému neštěstí došlo loni 10. června, když se malá Emmy utopila v bazénu v domě Millerových sousedů v kalifornském Orange County.

Morgan Millerová, bývalá profesionální volejbalistka, byla v té době těhotná. V říjnu se pak narodil Easton Miller. "Ztráta dítěte byla tou nejvíc zmatečnou zkušeností mého života. Konflikt emocí, kdy se z toho, co bylo čistou radostí, stala během jediné noci vina a hrůza. Jak bych mohla milovat tohle dítě stejně, jako jsem milovala Emmy? Je v pořádku milovat tohle dítě stejně jako Emmy? Připadalo mi, že když budu milovat svého syna, budu se jen snažit ji nahradit," popsala manželka olympijského vítěze z roku 2010 nyní na Instagramu myšlenky, které jí zmítaly po tragické události.

"Strach z narození mého syna a to, co to znamenalo… Obrovský krok kupředu… Důkaz, že čas pokračuje bez ní, i když všechno, co jsem chtěla, bylo, aby se čas zastavil. Ale musím říct, že jsem se nemohla mýlit víc," vylíčila Morgan, jež si Millera vzala v říjnu 2012 a o tři roky později se jim narodil první syn Nash Skan.

"Easton nám poskytl ještě bližší pouto k jeho sestře. Ve chvíli, kdy jsem uslyšela jeho pláč, něco v mojí duši znovu ožilo. Naděje. Láska. Nejsem si jistá. Ale v tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem máma a moje děti si ode mě zaslouží všechno na světě. A že všechno bude v pořádku. Že moje radost i smutek mohou žít společně," napsala Millerová.

V dlouhém postu pak žena čtyřnásobného mistra světa a majitele pěti medailí z olympiád oznámila radostnou novinku. "Teď můžu konečně s radostí a vzrušením říct, že očekáváme narození jednovaječných dvojčat, chlapců. Ode dne, kdy jsem poznala svého manžela, mi říkal, že chce jednovaječná dvojčata, která by přišla na svět v den jeho narozenin," prozradila někdejší modelka.

Nezvyklé přání sjezdaře, který definitivně ukončil kariéru v říjnu 2017, může vyjít. "Termín porodu máme stanoven na 11. listopadu, což zas není tak daleko od jeho narozenin 12. října," napsala Millerová. "Od začátku tohoto těhotenství víme, že Emmy má nějak prsty v tomhle zázraku," vrátila se k tragicky zesnulé dcerce.

Kromě Nashe Skye a Eastona má Miller ještě dvě starší děti ze svých předchozích vztahů.

Post Morgan Millerové, v němž oznámila, že s manželem čekají dvojčata:

 

Právě se děje

Aktualizováno před 16 minutami

Veterináři kvůli ptačí chřipce vybijí chov drůbeže ve Slepoticích, půjde o více než 137 tisíc kusů

Vybíjení drůbeže kvůli ptačí chřipce v chovu společnosti Moras Moravany, v němž byla prokázána ptačí chřipka, začne toto pondělí večer. Informoval o tom předseda představenstva Zdeněk Barták. Na farmě ve Slepoticích firma chová zhruba 7000 krůt a asi 130 000 brojlerů. 

Likvidaci provedou hasiči podle pokynů veterinářů. Podle Tomana by byli povolání vojáci jen v případě, pokud by to bylo nutné. Hmotnost drůbeže veterináři odhadují na 400 tun.

Dalších 120 000 kusů drůbeže firma chová ve velkochovu v Moravanech, ve vzdálenosti do tří kilometrů od nového ohniska. O jejich utracení se teprve rozhodne, žádné úhyny tam dosud nebyly hlášené, sdělili v pondělí zástupci Státní veterinární správy (SVS) a ministerstva zemědělství. Veterináři odvezli vzorky z tohoto chov k vyšetření, na výsledky se zatím čeká. Vzorkovat se budou také drobné chovy. 

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Státy EU budou dohlížet nad zbraňovým embargem v Libyi, shodli se ministři zahraničí. Mise bude probíhat na moři i ve vzduchu, řekl italský ministr

Státy Evropské unie budou dohlížet na dodržování zbraňového embarga OSN v Libyi prostřednictvím nové mise. Shodli se na tom unijní ministři zahraničí, kteří odmítli možnost obnovení námořní operace Sophia, kterou původně kvůli libyjské krizi zvažovali. Podle italského ministra Luigiho di Maia by měla operace vedle námořního a vzdušného nasazení probíhat i na zemi.

Na potřebě lepší kontroly zákazu dovozu zbraní do Libye se před měsícem v Berlíně shodli politici řady velmocí včetně Ruska, Turecka, Francie, Německa, USA či samotné EU. Šéf unijní diplomacie Josep Borrell tehdy nevyloučil, že by unijní země mohly vyslat do země sužované konfliktem dvou znepřátelených stran vojáky. Podmínil to však dodržováním příměří, které je stále porušováno.

Zdroj: ČTK
Další zprávy