"Je to zázrak." Rok po tragickém úmrtí dcery oznámil hvězdný pár, že čeká dvojčata

Rudolf Černík
13. 8. 2019 6:33
Slavný americký lyžař Bode Miller a jeho manželka Morgan čekají dvojčata. Hvězdný pár to oznámil rok poté, co tragicky zemřela jejich devatenáctiměsíční dcera Emeline.
Bode Miller a Morgan na MS ve sjezdovém lyžování v roce 2015
Bode Miller a Morgan na MS ve sjezdovém lyžování v roce 2015 | Foto: Reuters

K obrovskému neštěstí došlo loni 10. června, když se malá Emmy utopila v bazénu v domě Millerových sousedů v kalifornském Orange County.

Morgan Millerová, bývalá profesionální volejbalistka, byla v té době těhotná. V říjnu se pak narodil Easton Miller. "Ztráta dítěte byla tou nejvíc zmatečnou zkušeností mého života. Konflikt emocí, kdy se z toho, co bylo čistou radostí, stala během jediné noci vina a hrůza. Jak bych mohla milovat tohle dítě stejně, jako jsem milovala Emmy? Je v pořádku milovat tohle dítě stejně jako Emmy? Připadalo mi, že když budu milovat svého syna, budu se jen snažit ji nahradit," popsala manželka olympijského vítěze z roku 2010 nyní na Instagramu myšlenky, které jí zmítaly po tragické události.

"Strach z narození mého syna a to, co to znamenalo… Obrovský krok kupředu… Důkaz, že čas pokračuje bez ní, i když všechno, co jsem chtěla, bylo, aby se čas zastavil. Ale musím říct, že jsem se nemohla mýlit víc," vylíčila Morgan, jež si Millera vzala v říjnu 2012 a o tři roky později se jim narodil první syn Nash Skan.

"Easton nám poskytl ještě bližší pouto k jeho sestře. Ve chvíli, kdy jsem uslyšela jeho pláč, něco v mojí duši znovu ožilo. Naděje. Láska. Nejsem si jistá. Ale v tu chvíli jsem si uvědomila, že jsem máma a moje děti si ode mě zaslouží všechno na světě. A že všechno bude v pořádku. Že moje radost i smutek mohou žít společně," napsala Millerová.

V dlouhém postu pak žena čtyřnásobného mistra světa a majitele pěti medailí z olympiád oznámila radostnou novinku. "Teď můžu konečně s radostí a vzrušením říct, že očekáváme narození jednovaječných dvojčat, chlapců. Ode dne, kdy jsem poznala svého manžela, mi říkal, že chce jednovaječná dvojčata, která by přišla na svět v den jeho narozenin," prozradila někdejší modelka.

Nezvyklé přání sjezdaře, který definitivně ukončil kariéru v říjnu 2017, může vyjít. "Termín porodu máme stanoven na 11. listopadu, což zas není tak daleko od jeho narozenin 12. října," napsala Millerová. "Od začátku tohoto těhotenství víme, že Emmy má nějak prsty v tomhle zázraku," vrátila se k tragicky zesnulé dcerce.

Kromě Nashe Skye a Eastona má Miller ještě dvě starší děti ze svých předchozích vztahů.

Post Morgan Millerové, v němž oznámila, že s manželem čekají dvojčata:

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 21 minutami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Bílý dům chce urychlit vyhoštění migrantů, kteří táboří na texaské hranici

Americká vláda chce urychlit vyhoštění migrantů, kteří se v uplynulých dnech utábořili na hranici mezi Texasem a Mexikem. Ministerstvo vnitřní bezpečnosti oznámilo, že zajistilo nové přepravní kapacity, které umožní během tří dnů vyhostit větší množství lidí, uvedla agentura AP. U texaského města Del Rio se v pátek nacházelo podle místní policie přes 13 tisíc migrantů, kteří pochází převážně z Haiti.

Část migrantů, kteří se usadili u mostu spojujícího USA s Mexikem, americké úřady odsunuly na jiná místa. To má ulehčit přezkum, zda migranti měli právo vstoupit do USA. Pohraniční stráž a celníci počítají s tím, že v této oblasti mexicko-americké hranice budou mít od pondělí přinejmenším 400 svých příslušníků.

Americká vláda chce vyhošťovat migranty letecky do země původu. Ve skupině podle médií převažují lidé původem z Haiti. Američtí představitelé jednají se zástupci této karibské země o navracení migrantů. Americké ministerstvo by chtělo vypravit pět až osm letů denně, často ale bude záležet na dohodě s haitskými úřady. Americké úřady se také domnívají, že kvůli nebezpečí návratu do vlasti by se část Haiťanů mohla přemístit zpět do Mexika.

V texaském městě Del Rio žije zhruba 35 tisíc lidí. Město, které migrační vlny zažilo vícekrát, řídí starosta Bruno Lozano, který byl zvolen za Demokratickou stranu. Stávající vládu prezidenta Joea Bidena ale kritizuje za nedostatečnou migrační politiku na hranici s Mexikem.

Z Haiti, které patří k nejchudším státům na americkém kontinentě, odešlo v uplynulých letech mnoho lidí. Většinou směřovali do latinskoamerických států. V případě města Del Rio není jasné, proč se migranti rozhodli pro hromadný vstup do Spojených států. Podle odborníků se tak může stát i na základě mylných či falešných informací.

Zdroj: ČTK
Další zprávy