Ledeckou a spol. zasypal sníh. Sjezdařky nemohly jet druhý trénink v Lake Louise

Sport ČTK Sport, ČTK
4. 12. 2019 17:48
Druhý trénink sjezdařek se dnes v Lake Louise kvůli nepřízni počasí neuskuteční.
Zasněžený areál v Lake Louise
Zasněžený areál v Lake Louise | Foto: Reuters

Ester Ledeckou, jež v úterním úvodním tréninku zajela osmý čas, a ostatní lyžařky v Kanadě na trať nepustil příval nového sněhu, který pořadatelům znemožnil upravit řádně sjezdovku.

Další trénink na úvodní dva sjezdy sezony Světového poháru je v Lake Louise naplánován na čtvrtek. Sjezdařské závody jsou na programu v pátek a v sobotu, v neděli by se měl jet superobří slalom.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Poslanci jednali o změnách v rozpočtu, navrhují přesuny za 279 miliard

Poslanci ve středečním druhém čtení návrhu státního rozpočtu na příští rok navrhli přesuny uvnitř rozpočtu v celkovém objemu zhruba 279 miliard korun. Je to víc než loni, kdy navrhli přesunout asi 177 miliard korun. Navržené přesuny představují zhruba 15 procent plánovaných výdajů rozpočtu. O všech návrzích a o rozpočtu jako o celku rozhodnou poslanci při jeho závěrečném schvalování 16. prosince. Poslance bude čekat hlasování o stovce návrhů.

Návrh rozpočtu počítá se schodkem 320 miliard. Nepočítá ale s dopady schváleného daňového balíčku, který podle dosavadních předpokladů připraví veřejné rozpočty asi o 130 miliard korun.

Poslanci chtějí přidávat peníze na sociální služby, školy nebo třeba na kulturu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy