Ledeckou a spol. zasypal sníh. Sjezdařky nemohly jet druhý trénink v Lake Louise

Sport ČTK Sport, ČTK
4. 12. 2019 17:48
Druhý trénink sjezdařek se dnes v Lake Louise kvůli nepřízni počasí neuskuteční.
Zasněžený areál v Lake Louise
Zasněžený areál v Lake Louise | Foto: Reuters

Ester Ledeckou, jež v úterním úvodním tréninku zajela osmý čas, a ostatní lyžařky v Kanadě na trať nepustil příval nového sněhu, který pořadatelům znemožnil upravit řádně sjezdovku.

Další trénink na úvodní dva sjezdy sezony Světového poháru je v Lake Louise naplánován na čtvrtek. Sjezdařské závody jsou na programu v pátek a v sobotu, v neděli by se měl jet superobří slalom.

 

Právě se děje

před 39 minutami

Oběti střelce v Ostravě připomene mše, krevní centrum povolává dárce

Na mnoha místech nejen v Moravskoslezském kraji ve středu lidé uctí památku obětí střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě, při které zemřelo šest lidí a tři byli zraněni. Ostravští zastupitelé budou držet minutu ticha a jednat o pomoci pozůstalým. V nemocniční kapli fakultní nemocnice bude v 16:00 pomocný biskup Martin David sloužit mši svatou. Na několika místech budou kondolenční knihy.

Památku obětí uctí návštěvníci koncertu Bohemian Metal Rhapsody, který začíná v 19:00 v kostele svatého Václava v Opavě. Vstupné na koncert bude dobrovolné, vybrané peníze se rozdělí mezi nadační fondy a rodiny pozůstalých.

Krevní centrum Fakultní nemocnice poprosilo dárce, aby ve středu přišli darovat krev. Potřebuje doplnit krev skupiny 0 minus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy