Neuvěřitelné! Obojživelnice Ledecká opět ohromuje svět. A obohacuje češtinu

Sport Sport
7. 12. 2019 14:04
Podívejte se, jak sociální sítě reagovaly na Ester Ledeckou, která si v pátek připsala své první vítězství ve Světovém poháru na lyžích. V kanadském Lake Louise předjela všechny favoritky a zopakovala senzaci z poslední olympiády.

"Zase to dokázala!"

Na Ledeckou si pochopitelně vzpomněl oficiální kanál Mezinárodního olympijského výboru, který připomněl šokující zlato české závodnice z her v Pchjongčchangu 2018.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Na počest zesnulého předsedy Senátu Kubery bude pondělí 3. února v Česku dnem státního smutku. Usnesení vlády ukládá vyvěšení vlajek na půl žerdi.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 20 minutami

Šéf ČTÚ rezignoval kvůli aukci 5G kmitočtů

Předseda Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Jaromír Novák dnes rezignoval. Důvodem je snaha ministerstva průmyslu a obchodu změnit podmínky aukce kmitočtů pro mobilní sítě 5G. Novák to uvedl v rezignačním dopise zveřejněném na Twitteru.

Ministerstvo vedené vicepremiérem Karlem Havlíčkem (za ANO) dnes vládě předložilo materiál o dalším směřování aukce, který s ČTÚ jako organizátorem soutěže nekonzultovalo. Novák stál v čele regulačního úřadu od roku 2013. Předtím působil na ministerstvu průmyslu jako ředitel divize digitální ekonomiky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy