Ledecká musela návrat ke sjezdu po pádu odložit. V Garmischi dnes jet nemohla

Sport Sport
28. 1. 2021 11:46
Dnešní první trénink na sobotní sjezd žen lyžařského Světového poháru v Garmisch-Partenkirchenu museli pořadatelé kvůli nepříznivému počasí zrušit. Na legendární sjezdovce Kandahar totiž panovaly nepříznivé podmínky se sněžením, větrem a deštěm.
Ester Ledecká
Ester Ledecká | Foto: ČTK

Na trať se tak nemohla vydat ani Ester Ledecká. Pro českou hvězdu to měl být první oficiální sjezd od soboty, kdy ošklivě spadla v Crans Montaně a nedokončila skvěle rozjetý závod.

Potlučená Ledecká musela do nemocnice, kde jí sešili rozseknutý ret. Už v neděli však stála ve švýcarském středisku na startu super-G a obsadila 15. příčku, když o lepší umístění ji připravila především chyba na skoku před cílem, po němž se málem nevešla do předposlední branky.

V německém Ga-Pa by se měl jet trénink zítra, závod je naplánovaný na sobotu od 11 hodin a v neděli následuje superobří slalom. Podle agentury APA nicméně není předpověď počasí na víkend příliš příznivá.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy