Ledecká není jediná. Podívejte se na všechny české šampiony na lyžích a snowboardu

Projděte si české a československé mistry světa na lyžích a snowboardu
Ester Ledecká ve čtvrtek na mistrovství světa získala svůj druhý titul mistryně světa, když v paralelním obřím slalomu o 19 setin porazila olympijskou šampiunku a velkou rivalku Patrizi Kummerovou.
Pro Ledeckou, které je stále teprve 21 let, šlo už o druhou medaili z letošního MS. Ve středečním sjezdu slalomu skončila druhá v paralelním slalomu.
Ve slalomu přitom obhajovala svůj dva roky starý triumf z Kreichsbergu, ale v Sierra Nevadě byla nad její síly Rakušanka Daniela Ulbingová.
Ledecká každopádně získala pro české (československé) lyžování a snowboarding šestnáctý mistrovský titul. Na dalších snímcích se můžete podívat, v jaké společnosti se ocitla.
Foto: Reuters
Sport Sport
16. 3. 2017 14:56
Ester Ledecká na mistrovství světa ve snowboardingu získala titul v paralelním obřím slalomu. Znovu tak potvrdila, že patří do elitní společnosti českých mistrů světa na lyžích a snowboardu.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady dnes vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy