Americký lyžař Nyman si poranil koleno a přijde o olympiádu

ČTK ČTK
29. 1. 2018 19:55
Americký lyžař Steven Nyman přijde kvůli zranění kolena o únorové olympijské hry v Pchjongčchangu. Pětatřicetiletý sjezdař si minulý týden při tréninku v Německu přetrhl vazy v pravém koleni a sezona pro něj skončila. Nyman se shodou okolností zranil ve stejný den a opět na sjezdovce Kandahar jako před rokem, kdy si přetrhal vazy v levém koleni. "Dobrá zpráva je, že teď to není tak komplikované jako loni a bude mnohem snazší vrátit se zpátky," uvedl v prohlášení. "Když všechno půjde dobře, měl bych být v pořádku ještě před letní přípravou," uvedl Nyman, který mohl v Koreji oslavit 36. narozeniny.
Steven Nyman.
Steven Nyman. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 3 minutami

ÚOHS povolil vstup francouzského investora do on-line supermarketu Rohlik.cz

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil vstup francouzského investora Partech Partners SAS do společnosti Velká Pecka, která provozuje on-line supermarket Rohlik.cz. Úřad o tom informoval ve čtvrtek v tiskové zprávě.

"K navrhovanému spojení soutěžitelů dochází zejména v oblasti on-line maloobchodního prodeje potravinářského a nepotravinářského zboží denní potřeby," uvedl úřad ve zprávě. Francouzská společnost bude firmu kontrolovat společně s jejím většinovým majitelem Tomášem Čuprem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy