Maximální spokojenost. Podívejte se, jak čeští cyklisté prožívají drahé MS

Milan Šíma Sport Milan Šíma, Michal Šenk, Sport
26. 9. 2015 11:07
Podívejte se na videoreportáž z amerického mistrovství světa v cyklistice.
Zázemí českých cyklistů na MS v USA | Video: Michal Šenk

Richmond - Poslední čtyři roky se jelo cyklistické mistrovství světa v Evropě. Tentokrát musela česká výprava, která čítá 17 závodníků, zamířit za oceán. Do amerického Richmondu. Náklady tak jistě přesáhnout milion korun.

Po sportovní stránce si však Češi nemohou stěžovat. "Zatím jsem maximálně spokojený, protože díky Martině Sáblíkové a Honzovi Bártovi jsme ze dvou olympijských míst obě vyjeli," říká ve videoreportáži šéf české výpravy Stanislav Kozubek.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy