Křídla nad Kazaňským kremlem. Seriál Red Bull Air Race přinesl Šonkovi další úspěch

Také ve druhém závodě Red Bull Air Race se Martin Šonka postavil na stupně vítězů. V Kazani obsadil třetí místo.
... a celkově zůstal druhý za vítězem obou dosavadních závodů Japoncem Jošihidem Murojou.
Českého pilota porazil v Rusku ještě Australan Matt Hall, zbylým finalistou byl Francouz Francoise Le Vot.
Obhájce titulu Šonka v sobotu obsadil druhé místo v kvalifikaci, což mu podle letošních pravidel vyneslo dva body do celkové klasifikace.
V nedělních vyřazovacích soubojích nejprve se štěstím zdolal Španěla Juana Velardeho, který při technických problémech českého letce vypadl jen kvůli dvousekundové penalizaci za nesprávný průlet bránou.
Foto: Red Bull Content Pool
Radek Vičík Radek Vičík, Red Bull Content Pool
19. 6. 2019 17:04
Prohlédněte si fotografie z druhého závodu letošní sezony Red Bull Air Race, který se o víkendu konal v ruské Kazani nad monumentálním Kazaňským kremlem tyčícím se nad soutokem Kazanky a Volhy.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Inter vyhrál v Parmě a vede italskou ligu před AC už o šest bodů

Fotbalisté Interu Milán vyhráli dohrávku 25. kola italské ligy na hřišti Parmy 2:1 a v čele tabulky zvýšili náskok před městským rivalem AC už na šest bodů. Dvěma góly v rozmezí osmi minut ve druhém poločase se na vítězství podílel chilský útočník Alexis Sánchez po asistencích belgického kanonýra Romelua Lukakua. Předposlední tým tabulky dokázal už jen snížit zásluhou Brazilce Hernaniho.

Inter drží v Serii A už devět zápasů neporazitelnost a šestou výhrou za sebou využil středeční bodovou ztrátu AC Milán po remíze 1:1 s Udine. Parma naopak čeká na tříbodový zisk už 16 kol a zaostává o šest bodů za pozicemi znamenajícími udržení v soutěži.

Další zprávy