Záhadná smrt. Golfista neprošel na turnaji PGA cutem, pak ho našli v hotelu mrtvého

Sport Sport
8. 4. 2019 7:33
V pouhých osmadvaceti letech zemřel golfový profesionál Arie Irawan. Sportovce z Malajsie našli mrtvého v jeho hotelovém pokoji během turnaje čínské série PGA ve městě San-ja.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Reuters

Irawan, který se stal profesionálem v roce 2013 a dokázal vyhrát dva turnaje nižší série Asian Development Tour, neprošel v pátek na turnaji v San-ja cutem. V neděli pak byl nalezen mrtev ve svém hotelovém pokoji v nejižnějším čínském městě. Podle informací vedení PGA nebyly na jeho těle nalezeny známky násilí či jiného cizího zavinění, příčinu smrti tak odhalí až pitva.

"S velkým zármutkem musíme oznámit, že člen rodiny PGA Tour Series-China Arie Irawan z Malajsie dnes ráno zemřel. Upřímnou soustrast jeho rodině a přátelům v této těžké chvíli," napsalo vedení série a klání v San-ja se rozhodlo předčasně ukončit.

Irawan se teprve loni v květnu oženil s přítelkyní Marinou, která mu občas na turnajích pomáhala jako caddy, přestože toho podle vlastních slov o golfu moc nevěděla.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Polská PiS žádá přepočítání hlasů senátních v šesti obvodech, kde její kandidáti neuspěli

Polská vládní strana Právo a spravedlnost (PiS) v pondělí požádala polský nejvyšší soud o přepočítání hlasů v několika volebních obvodech, kde předminulou neděli neuspěli její kandidáti na senátory poměrně malým rozdílem hlasů. PiS podle televize TVN 24 zatím požádala o přepočítání hlasů v šesti obvodech, kde údajně byla jako neplatná vyřazena část hlasů. V Polsku o půlnoci vyprší čas na námitky stran vůči volbám. PiS si v parlamentních volbách 13. října udržela většinu v dolní komoře parlamentu, Sejmu, ale přišla o většinu právě v senátu, což jí může komplikovat další vládnutí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy