Záhadná smrt. Wrestlerka a modelka Playboye náhle zemřela, bylo jí 39 let

Sport Sport
17. 5. 2019 9:51
Wrestlingová zápasnice Ashley Moore je po smrti. Žena, která byla tři roky hvězdou wrestlingové show WWE a objevila se i na obálce magazínu Playboy, zemřela ve čtvrtek v pouhých 39 letech.
Ashley Massarová
Ashley Massarová | Foto: Instagram

Ashley Massarová v době své zápasnické kariéry:

"Se smutkem jsme se dozvěděli o tragické smrti bývalé superhvězdy WWE Ashley Massarové. Ve WWE působila v letech 2005 - 2008 a milovali ji její soupeřky a fanoušci po celém světě. WWE vyjadřuje soustrast Ahleyině rodině a přátelům," napsala organizace v prohlášení.

Záchranáři přijali ve čtvrtek v půl šesté ráno tísňový hovor, že je Massarová ve svém domě v New Yorku v bezvědomí. Během transportu jí byla poskytnuta kardiopulmonální resuscitace, v nemocnici ale musela být prohlášena za mrtvou.

Podle policie nebyly na jejím těle zjištěny žádné známky cizího zavinění a vyšetřovatelé předběžně označili její smrt za nenásilnou.

Massarová vystoupila do WWE v roce 2005, kdy dostala roční kontrakt na čtvrt milionů dolarů. Vrcholem její zápasnické kariéry byl zápas o ženský světový titul WWE proti Melině Perézové v roce 2007. V tomto roce se objevila i na obálce dubnového vydání pánského magazínu Playboy a účinkovala v reality show Survivor. Z čínského dobrodružství však byla vyřazena hned ve druhé epizodě.

Ashley Massarová na obálce Playboye:

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Kontroverzní britský zákon o vnitřním trhu prošel do další fáze, Johnson odvrátil vzpouru vládních poslanců

Kontroverzní britský zákon o vnitřním trhu, kvůli němuž se dostal Londýn do roztržky s EU, se posunul do další fáze projednávání v britském parlamentu. Kabinet premiéra Borise Johnsona odvrátil hrozící vzpouru některých vládních poslanců příslibem, že vláda nebude moci některá ustanovení zákona použít, dokud k tomu nedá souhlas Dolní sněmovna, napsal server BBC.

Zákon má umožnit volný pohyb zboží a služeb mezi Anglií, Walesem, Skotskem a Severním Irskem, až Spojené království 1. ledna opustí jednotný trh EU a celní unii, a to za předpokladu, že selžou jednání s EU o tom, jak zabránit postavení hranice mezi Irskou republikou a Severním Irskem, píše BBC. Britský návrh by však v některých bodech podrýval smlouvu o vystoupení Británie z EU a byl by tak porušením mezinárodního práva.

Vláda tvrdí, že je zákon bezpečnostní pojistkou pro případ, že by EU vykládala "rozvodovou" dohodu "extrémním a nerozumným způsobem", kritici však varují, že by norma mohla poškodit mezinárodní postavení Spojeného království.

Proti návrhu se staví opoziční labouristé a vyslovili se proti němu i někteří poslanci vládních konzervativců. Johnsonovi se však podařilo dnešním ústupkem vzpouru ve vlastní straně prozatím zažehnat.

Poslanci se budou návrhem zabývat naposledy příští týden, norma následně zamíří do Sněmovny lordů, kde však Johnsonova strana nemá většinu. Řada členů horní komory přitom již dříve vyjádřila vůči návrhu nelibost. Obě komory by se tak mohly o finální podobu normy střetnout, domnívá se agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Le Monde: Putin řekl Macronovi, že novičok si kritik Kremlu Navalnyj mohl vzít sám

Ruský prezident Vladimir Putin při telefonátu se svým francouzským protějškem Emmanuelem Macronem nadhodil hypotézu, že si kritik Kremlu Alexej Navalnyj sám mohl vzít jed ze skupiny novičok. Píše to dnes francouzský deník Le Monde, který se odkazuje na své vlastní zdroje.

Putin v rozhovoru, který se uskutečnil z iniciativy francouzské strany již 14. září, ale o němž jak Kreml, tak Elysejský palác dosud podle listu podaly neúplné informace, řekl, že Navalnyj mohl z blíže nespecifikovaného důvodu sám novičok pozřít. Dále podle listu sdělil, že složení tohoto jedu není tak komplexní, jak se dříve udávalo, i když ani není prokázáno, že zrovna novičok byl k otravě Navalného použit.

Otravu nervově paralytickou látkou ze skupiny novičok však potvrdily laboratoře v Německu a v den rozhovoru také nezávisle na německém vyšetřování odborná pracoviště ve Francii a Švédsku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy