Záhadná smrt. Wrestlerka a modelka Playboye náhle zemřela, bylo jí 39 let

Sport Sport
17. 5. 2019 9:51
Wrestlingová zápasnice Ashley Moore je po smrti. Žena, která byla tři roky hvězdou wrestlingové show WWE a objevila se i na obálce magazínu Playboy, zemřela ve čtvrtek v pouhých 39 letech.
Ashley Massarová
Ashley Massarová | Foto: Instagram

Ashley Massarová v době své zápasnické kariéry:

"Se smutkem jsme se dozvěděli o tragické smrti bývalé superhvězdy WWE Ashley Massarové. Ve WWE působila v letech 2005 - 2008 a milovali ji její soupeřky a fanoušci po celém světě. WWE vyjadřuje soustrast Ahleyině rodině a přátelům," napsala organizace v prohlášení.

Záchranáři přijali ve čtvrtek v půl šesté ráno tísňový hovor, že je Massarová ve svém domě v New Yorku v bezvědomí. Během transportu jí byla poskytnuta kardiopulmonální resuscitace, v nemocnici ale musela být prohlášena za mrtvou.

Podle policie nebyly na jejím těle zjištěny žádné známky cizího zavinění a vyšetřovatelé předběžně označili její smrt za nenásilnou.

Massarová vystoupila do WWE v roce 2005, kdy dostala roční kontrakt na čtvrt milionů dolarů. Vrcholem její zápasnické kariéry byl zápas o ženský světový titul WWE proti Melině Perézové v roce 2007. V tomto roce se objevila i na obálce dubnového vydání pánského magazínu Playboy a účinkovala v reality show Survivor. Z čínského dobrodružství však byla vyřazena hned ve druhé epizodě.

Ashley Massarová na obálce Playboye:

 

Právě se děje

před 41 minutami

Při útoku na severozápadě Kamerunu zemřelo 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti

Při útoku na vesnici Ntumbo na severozápadě Kamerunu přišlo o život alespoň 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti. S odvoláním na sdělení OSN o tom informoval zpravodajský server BBC. Útok se stal už v pátek a zatím se k němu nikdo nepřihlásil. Kamerunská vláda, která v regionu už několik let bojuje proti povstalcům, jakýkoli podíl na násilí odmítla.

James Nunan z Úřadu pro koordinaci humanitárních záležitostí OSN (OCHA) uvedl, že zavražděna byla mimo jiné těhotná žena a 14 dětí. Devíti z nich ještě nebylo ani pět let.

Hlavní opoziční strana Hnutí za obnovu Kamerunu (MRC) z útoku obvinila bezpečnostní složky a kamerunskou vládu. Kamerunská armáda obvinění odmítla.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 45 minutami

V Brně se srazily dvě tramvaje, celkem pět zraněných

Pět lidí se zranilo při srážce dvou tramvají v Křížové ulici v Brně. Tři zranění skončili v nemocnici. Ulice je uzavřená, omezení se dotklo šesti linek městské hromadné dopravy, a to tramvajových 2, 5, 6 a autobusových 44, 82 a 84. V obou tramvajích cestovalo dohromady 200 lidí, řekl provozní ředitel brněnského dopravního podniku Jan Seitl. Dopravní podnik by podle něj chtěl obnovit provoz kolem 10:00. 

Další zprávy