Záhadná smrt. Wrestlerka a modelka Playboye náhle zemřela, bylo jí 39 let

Sport Sport
17. 5. 2019 9:51
Wrestlingová zápasnice Ashley Moore je po smrti. Žena, která byla tři roky hvězdou wrestlingové show WWE a objevila se i na obálce magazínu Playboy, zemřela ve čtvrtek v pouhých 39 letech.
Ashley Massarová
Ashley Massarová | Foto: Instagram

Ashley Massarová v době své zápasnické kariéry:

"Se smutkem jsme se dozvěděli o tragické smrti bývalé superhvězdy WWE Ashley Massarové. Ve WWE působila v letech 2005 - 2008 a milovali ji její soupeřky a fanoušci po celém světě. WWE vyjadřuje soustrast Ahleyině rodině a přátelům," napsala organizace v prohlášení.

Záchranáři přijali ve čtvrtek v půl šesté ráno tísňový hovor, že je Massarová ve svém domě v New Yorku v bezvědomí. Během transportu jí byla poskytnuta kardiopulmonální resuscitace, v nemocnici ale musela být prohlášena za mrtvou.

Podle policie nebyly na jejím těle zjištěny žádné známky cizího zavinění a vyšetřovatelé předběžně označili její smrt za nenásilnou.

Massarová vystoupila do WWE v roce 2005, kdy dostala roční kontrakt na čtvrt milionů dolarů. Vrcholem její zápasnické kariéry byl zápas o ženský světový titul WWE proti Melině Perézové v roce 2007. V tomto roce se objevila i na obálce dubnového vydání pánského magazínu Playboy a účinkovala v reality show Survivor. Z čínského dobrodružství však byla vyřazena hned ve druhé epizodě.

Ashley Massarová na obálce Playboye:

 

Právě se děje

před 47 minutami

Německý soud poslal do vězení českého pašeráka drog

Zemský soud v Kolíně nad Rýnem dnes uložil 55letému Čechovi trest vězení 4,5 roku kvůli nedovolenému dovozu omamných prostředků a napomáhání k obchodu s omamnými prostředky. Informoval o tom německý server Rundschau-online. Drogový kurýr byl zadržen loni v srpnu při namátkové kontrole. Celníci v automobilu našli zhruba kilogram kokainu a 25 tisíc eur (přes 656.000 korun) v hotovosti.

Čech, který byl zadržen na cestě z Belgie do vlasti, u soudu řekl, že drogy vyzvedl pro svého dobrého známého. Za "kurýrní jízdu" prý dostal odměnu 4000 eur.

Pro vyučeného automechanika a otce od rodiny jízda skončila na dálničním odpočívadle Frechen-Süd. Před celníky, kteří ho zastavili, byl viditelně nervózní a třesoucíma se rukama jim podal řidičský průkaz.

Muž nejdříve tvrdil, že u sebe nemá ani drogy, ani větší množství peněz. Celníci však automobil s českou poznávací značkou prohledali a našli drogy v černém plastovém vaku.

Muž byl už dříve kvůli prodeji drog trestán i v Česku. Odseděl si 20 měsíců ve vyšetřovací vazbě a v roce 2018 byl odsouzen k pětiletému podmíněnému trestu. Nejméně polovinu trestu, který mu byl dnes uložen, si musí odpykat v Německu. Poté je podle soudce "dobře možné", že bude vyhoštěn.

Další zprávy