Woods vzal starou hůl a po třech vede poprvé turnaj PGA

ČTK ČTK
7. 9. 2018 5:58
Americký golfista Tiger Woods je poprvé po třech letech v čele turnaje PGA Tour. První den BMW Championship v Newtown Square zahrál bývalý první hráč světa i díky starému putteru, s kterým v minulosti vyhrál třináct ze svých čtrnácti major titulů, osm ran pod par. O vedení se dělí s Rorym McIlroyem ze Severního Irska. Hvězdný Woods se letos úspěšně vrátil do špičky po několika operacích zad. Několikrát se přiblížil na dohled čela, ale trápil se na greenech. Vyměnil několik holí na patování a na předposlední turnaj FedEx Cupu vzal léty prověřenou hůl. "Pohrával jsem si s ní už v létě doma na zahradě, ale nepřišla mi vhod, ale teď mi zase sedí," usmíval se Woods.
Tiger Woods.
Tiger Woods. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 13 minutami

Česko uspělo ve sporu s insolvenčním správcem Viktoriagruppe

Odvolací soud v Mnichově potvrdil, že správce musí respektovat postavení Česka a daňové pohledávky tuzemských orgánů budou spláceny přednostně. Česko tak bude i nadále v rámci insolvenčního řízení vystupovat jako zajištěný věřitel.

Zdroj: ČTK
před 28 minutami

Opozice chce o výročních zprávách ČT ve sněmovně znovu jednat příští týden

Opozice po skončení pátečního jednání sněmovny navrhne termíny pro projednání výročních zpráv České televize v příštím týdnu. Podle předsedy poslaneckého klubu ODS Zbyňka Stanjury se nabízí hned několik možností, kdy dokončit ve čtvrtek neuzavřenou debatu. Pokud nezískají podporu, požádají opoziční strany o svolání mimořádné schůze, jak ji už avizovali starostové a lidovci. Poslanci ve čtvrtek debatou nad zprávami strávili pět hodin.

Zdroj: ČTK
Další zprávy