Komu to slušelo na Sportovci roku? Koukalová ukázala bříško, Špotáková ve vojenském

Biatlonistka Gabriela Koukalová se zařadila mezi ty nejlepší české sportovce, kteří se umístili vysoko v anketě Sportovec roku 2016. Na snímku s Bárou Špotákovou.
Sportovní pár Gabriela Koukalová a Petr Koukal byl jedním z řady, které byly k vidění na čtvrtečním vyhlašování Sportovce roku. Na korunu královny českého sportu si dělala čáku jen ženská část této manželské dvojice. Úspěšná biatlonistka nakonec skončila třetí, jako nejlepší z dam.
Dalším VIP párem večera byli zpěvák David Kraus a tenistka Barbora Strýcová.
Nejvíce radosti ale v pražském hotelu Hilton Prague zažili manželé Krpálkovi.
Judista Lukáš Krpálek bral totiž za zlato z olympiády v Riu de Janeiro také vítězství v tradičním hlasování žurnalistů a po nadvládě žen si mohl nasadit na hlavu korunu Sportovce roku.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
Aktualizováno 23. 12. 2016 10:27
Podívejte se na fotografie z vyhlašování ankety Sportovec roku 2016, které v pražském hotelu Hilton Prague ovládl olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek.
 

Právě se děje

před 40 minutami

V muzeu ve Francii se zabarikádoval muž a vyhrožoval lidem, policie ho zadržela

V archeologickém muzeu v jihofrancouzském městě Saint-Raphaël se ve středu ráno zabarikádoval muž. Po několika hodinách jej zásahová jednotka francouzské policie zadržela, informovala agentura AFP. Muž z budovy vykřikoval výhrůžky a na zdi objektu se našly "znepokojivé" nápisy v arabštině. Podle serveru France Bleu policie předpokládá, že muž má psychické problémy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy