Komu to slušelo na Sportovci roku? Koukalová ukázala bříško, Špotáková ve vojenském

Biatlonistka Gabriela Koukalová se zařadila mezi ty nejlepší české sportovce, kteří se umístili vysoko v anketě Sportovec roku 2016. Na snímku s Bárou Špotákovou.
Sportovní pár Gabriela Koukalová a Petr Koukal byl jedním z řady, které byly k vidění na čtvrtečním vyhlašování Sportovce roku. Na korunu královny českého sportu si dělala čáku jen ženská část této manželské dvojice. Úspěšná biatlonistka nakonec skončila třetí, jako nejlepší z dam.
Dalším VIP párem večera byli zpěvák David Kraus a tenistka Barbora Strýcová.
Nejvíce radosti ale v pražském hotelu Hilton Prague zažili manželé Krpálkovi.
Judista Lukáš Krpálek bral totiž za zlato z olympiády v Riu de Janeiro také vítězství v tradičním hlasování žurnalistů a po nadvládě žen si mohl nasadit na hlavu korunu Sportovce roku.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
Aktualizováno 23. 12. 2016 10:27
Podívejte se na fotografie z vyhlašování ankety Sportovec roku 2016, které v pražském hotelu Hilton Prague ovládl olympijský vítěz v judu Lukáš Krpálek.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

USA mají možná druhý případ koronaviru, Japonsko už jej potvrdilo

U texaského studenta, který navštívil čínské velkoměsto Wu-chan, je podezření na napadení novým koronavirem. Pokud se podezření potvrdí, půjde od druhý případ napadení virem způsobujícím zápal plic ve Spojených státech. Druhý potvrzený případ hlásí podle agentury Kjódó Japonsko.

Univerzitní student je v Texasu léčen s onemocněním dýchacích cest a je izolován doma. Zároveň jsou u něj prováděny testy na nově objevený koronavirus, který už v Číně zabil 18 lidí, z toho 17 ve Wu-chanu, který je ohniskem epidemie. První případ nákazy v USA byl oznámen ve středu ve státě Washington.

Japonské ministerstvo zdravotnictví mezitím potvrdilo druhý případ nákazy. Jde o čtyřicátníka, který v neděli do Japonska přicestoval z Wu-chanu. Nyní je muž hospitalizován.

Zdroj: ČTK
Další zprávy