Kvitová rozzáří Ordinaci, z Neumannové udělali sněženku. Znáte herce-sportovce?

Kvitová rozzáří Ordinaci, z Neumannové udělali sněženku. Znáte herce-sportovce?
Tvůrci seriálu Ordinace v růžové zahradě z produkce TV Nova oznámili, že Petra Kvitová si zahraje v jednom z připravovaných dílů seriálu. Sama česká tenistka pak v prosinci na Twitteru zveřejnila tuhle fotografii s popiskou "Vše, co potřebujete vědět, se dozvíte v roce 2018."
K televiznímu angažmá wimbledonskou šampionku nalákal velký tenisový fanoušek a herec Petr Rychlý, jenž v seriálu hraje doktora Mázla. "Budu Čestmírovi Mázlovi, se kterým si i zahraju tenis, promlouvat do duše,“ dodala Kvitová.
Ovšem Kvitová není jedinou Češkou, která se objevila na obrazovkách či stříbrném plátně. Ve stejném seriálu už si svůj part odehrál šampion z Nagana a člen legendární kladenské formace Blue Line Martin Procházka.
Velkou filmovou roli si loni střihl kajakář Vavřinec Hradilek, jenž si společně s Vicou Kerekes zahrál ve filmu Tenkrát v ráji.
Foto: twitter.com
Sport Sport
Aktualizováno 26. 12. 2017 13:12
Podívejte se ve fotogalerii na přehled českých sportovců, kteří si zahráli ve větších či menších televizních a filmových rolích.
 

Právě se děje

před 46 minutami

Ruský hacker se přiznal k největší bankovní loupeži přes internet, hrozí mu až 20 let

Ruský hacker vydaný loni z Gruzie do USA se v pondělí v New Yorku přiznal k rozsáhlé internetové krádeži osobních dat klientů americké banky JP Morgan Chase. Oznámila to agentura Bloomberg. Šestatřicetiletý Andrej Ťurin má vyslechnout rozsudek manhattanského soudu v polovině února, hrozí mu trest vězení 15 až 20 let.

Ťurin podnikl útok proti americké bance před čtyřmi lety a zmocnil se dat 80 milionů jejích klientů. Ve své době to byla podle agentury AP největší internetová bankovní loupež na světě. Jeho oběťmi se rovněž staly finanční ústavy Fidelity Investments, E-Trade Financial a Dow Jones, burzovní zpravodajské weby a makléřské firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy