Sexbomba z časopisů, rekordmanka i blázen v posilovně. Vonnová slaví pětatřicetiny

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
18. 10. 2019 11:10
Na lyžích lámala rekordy, v plavkách zdobila titulní strany časopisů a kuloáry bavila vztahy s hvězdnými milenci. Necelý rok po konci kariéry slaví Američanka Lindsey Vonnová pětatřicáté narozeniny.
Vonnová v roce 2007
Vonnová v roce 2007 | Foto: ČTK

Americká lyžařka, která do letošního února přepisovala sjezdařskou historii, slaví pětatřicáté narozeniny. Na kontě má čtyři křišťálové glóby pro vítězku Světového poháru.

 

Právě se děje

před 25 minutami

Do španělského autonomního města Ceuty, jež leží na africkém kontinentě, v pondělí nelegálně vstoupilo nejméně 2700 lidí a mezi nimi stovky nezletilců

Španělské úřady uvedly, že se jedná o druhý početnější příchod migrantů za poslední měsíc. Na konci dubna do Ceuty doplavalo z Maroka přes 150 lidí. Občas se migranti, hlavně ve větších skupinách, snaží překonat pevninskou přísně hlídanou hranici. Na její zhruba osmikilometrové délce stojí také deset metrů vysoký plot. Dnešní hojnější přeplavání hranice, které začalo od ranních hodin, podle policie usnadnil také nízký příliv. Kapacity pro přijetí migrantů ve městě jsou v současnosti přeplněné, uvedla stanice RTVE.

Zdroj: ČTK
Další zprávy