Mohutný proud a krásné scenérie. Výprava s Čechy slezla nejvyšší evropský vodopád

Foto: Jan Bouček ml.
Sport Sport, Jan Bouček ml.
7. 7. 2019 17:20
Čeští kaňonáři Jan Bouček starší a mladší byli v červnu součástí týmu, který jako první v historii slezl norský Vinnufossen, nejvyšší vodopád v Evropě. 865 metrů vysokou stěnu, po které zurčí voda impozantní silou, zdolali za 17 hodin, po roce a půl příprav. Podívejte se na fotografie z úspěšné výpravy kaňonářů.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy