Vítěznou sérii basketbalistů Nymburka v LM ukončil Besiktas

16. 1. 2018 20:17
Série neporazitelnosti nymburských basketbalistů v základní skupině Ligy mistrů skončila v 11. kole na palubovce favorizovaného Besiktase Istanbul. Český šampion v Turecku prohrál 80:91 a v soutěži utrpěl první porážku po pěti zápasech. Středočeši přitom vstoupili do utkání dobře a v první čtvrtině vedli až o osm bodů, nakonec ji pro sebe získali poměrem 29:24. Jenže ve druhém dějství Nymburk propadl především při doskocích, nastřílel pouhé čtyři koše a o poločase prohrával o 14 bodů. Po pauze hosté zabrali a dokázali snížit na rozdíl čtyř bodů, ale Besiktas vzápětí uklidnily čtyři body Weemse. Poté už byl zápas zcela v režii istanbulského celku.