VIDEO Zraněná Serena jako nejsmyslnější tenistka světa

Aleš Vávra Aleš Vávra
23. 3. 2011 17:40
Serena Williamsová předvádí vnady v nové reklamě
Foto: Reuters

Praha - Tenisová hvězda Serena Williamsová zažívá v posledních měsících nejhorší chvíle své sportovní kariéry. Na kurtech se neobjevila od loňského července, kdy si rozřízla v restauraci pravou nohu o rozbité sklo.

Od té doby devětadvacetiletá tenistka absolvovala dvě operace a návrat do tenisového kolotoče plánuje až na léto.

Čtěte také:

Serena Williamsova zažila nejděsivější chvíle v životě
Williamsová na US Open nebude. Kvůli zranění nohy

Náladu si vítězka sedmatřiceti turnajů zlepšila natočením reklamy na novou konzolovou hru Top Spin 4. Ve spotu se americká hráčka nestydí ukázat své tělesné přednosti a předvádí se jako ´nejsmyslnější tenistka světa´.  


Podívejte se na reklamní spot se Serenou Williamsovou:

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Klicperovo divadlo muselo zrušit premiéru komedie Woodyho Allena kvůli autorským právům

Klicperovo divadlo v Hradci Králové muselo na poslední chvíli zrušit sobotní premiéru komedie Woodyho Allena Spáči kvůli neschváleným autorským právům k adaptaci hry, řekl mluvčí divadla Martin Sedláček. "Autorská práva jsou zatím v řešení. Tím, že vzniká úplně nová adaptace, musí se schvalovat. Některé věci vznikají přímo při zkoušení," uvedl Sedláček.

Divadlo informaci zveřejnilo krátce před představením a kromě premiéry odložilo i první reprízu naplánovanou na 21. října. Původně filmovou komedie z roku 1973, kde hlavní role zahráli Woody Allen a Diane Keatonová, adaptovali pro divadlo Adam Skala a Martin Satoranský. Prvně jmenovaný se ujal i režie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy