VIDEO Zraněná Serena jako nejsmyslnější tenistka světa

Aleš Vávra Aleš Vávra
23. 3. 2011 17:40
Serena Williamsová předvádí vnady v nové reklamě
Foto: Reuters

Praha - Tenisová hvězda Serena Williamsová zažívá v posledních měsících nejhorší chvíle své sportovní kariéry. Na kurtech se neobjevila od loňského července, kdy si rozřízla v restauraci pravou nohu o rozbité sklo.

Od té doby devětadvacetiletá tenistka absolvovala dvě operace a návrat do tenisového kolotoče plánuje až na léto.

Čtěte také:

Serena Williamsova zažila nejděsivější chvíle v životě
Williamsová na US Open nebude. Kvůli zranění nohy

Náladu si vítězka sedmatřiceti turnajů zlepšila natočením reklamy na novou konzolovou hru Top Spin 4. Ve spotu se americká hráčka nestydí ukázat své tělesné přednosti a předvádí se jako ´nejsmyslnější tenistka světa´.  


Podívejte se na reklamní spot se Serenou Williamsovou:

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchový vod

Na Teplicku platí kvůli suchu zákaz odběru povrchových vod. Průtoky v potocích jsou velmi nízké a kyslíkový deficit může ohrozit vodní ekosystém. Zákaz odběru povrchových vod platí už také na Chomutovsku. Lidé nesmějí brát vodu na zalévání zahrad, hřišť a trávníků či na napouštění bazénů a mytí aut z Maršovského potoka, Bouřlivce a Štrbického potoka. Zákaz platí do 31. října. Za nedodržení vyhlášky hrozí pokuta v případě fyzické osoby do 50 tisíc korun a v případě podnikatelů do 100 tisíc korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy