VIDEO Zabiják v sukni: utká se Rouseyová v oktagonu s mužem?

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
2. 3. 2015 15:06
Utká se hvězda UFC Ronda Rouseyová v oktagonu s mužem?
Ronda Rouseyová bije Cat Zinganovou | Video:

Los Angeles – Staples Center v kalifornském Los Angeles už vidělo hodně zajímavých bitev, mimo jiné také krvavou bitvu boxerů Lennoxe Lewise s Vitalijem Kličkem. Tentokrát zde byli fanoušci MMA svědky nejrychlejšího ukončení duelu v historii UFC. Neměl ho na svědomí žádný muž, ale osmadvacetiletá Američanka Ronda „Rowdy“ Rouseyová.

Ta během čtrnácti vteřin zničila dvaatřicetiletou Brazilku Cat „Alphu“ Zinganovou a suverénně tak obhájila pás šampionky bantamové váhy a nekorunované vládkyně ženského oktagonu. A dle všeho chce více.

Bojovnice se jí už vyhýbají obloukem

Mezi dívkami totiž už moc soupeřek nemá, s krajankou Holy Holmovou i brazilskou dračicí Chris „Cyborg“ Justinovou se není schopná domluvit (respektive jejich manažeři), a tak se nabízí další možnost – souboj s muži.

Americké servery už nabídli i pětici vyvolených, proti kterým by mohla Rouseyová, která si již střihla i několik filmových rolí, nastoupit. A k tomu přidala i tipy na případné výsledky. Kromě tří seriózních (jeden triumf Rouseyové a dvou jejích porážek) mezi nimi najdete i dva poněkud méně vážné.

Duel s Dominickem Cruzem by americká hvězda vyhrála bez boje, protože její protivník by se zranil už při nástupu do oktagonu, souboj s fešákem DJ Dillashawem – vládcem to bantamové váhy mezi muži – by pak prohrála, protože by podlehla jeho kouzlu a následně se nechala pozvat na rande.

Rouseyová zbila dva muže v kině

Ať tak či onak, jedno je jisté – s Rouseyovou si není radno zahrávat – a zatímco například v boxu je regulérní střet mužského šampiona s tím ženským ve stejné váze vyloučený a nemožný, v tomto případě podobná myšlenka zas tak úplně mimo mísu není.

„Při návštěvě filmu Juno se nakonec dostala Ronda do konfliktu se dvěma velkými chlapy, které zneškodnila. Oba muži ji poté zažalovali, jenže soud ji zprostil obvinění, jelikož se jednalo o přiměřenou obranu. Já pořád říkám, že kdyby bojovala v oktagonu například proti Floydu Mayweatherovi, tak ho zničí,“ vyprávěl už loni v květnu zajímavou historku šéf UFC Dana White.

Zkrátka, nikdy nepodceňujte a neprovokujte krásnou blondýnku v kině. Zvláště, když se jmenuje Ronda Rouseyová. Otázkou je, zda by ji případně její mužský soupeř v kleci podcenil. Dostanou na ni ale někdy fanoušci odpověď?

 

Právě se děje

Další zprávy