VIDEO Sportovní láska: Nejromantičtější žádost o ruku?

kol
17. 9. 2013 18:11
Zdroj foto: youtube Zdroj foto: youtube
Lásce neporučíš, pomyslel si zřejmě americký plavec Matt Grevers, držitel stříbrné olympijské medaile z Pekingu, když požádal o ruku svoji snoubenku. Vybral si pro tento účel prostředí jemu nejbližší.
Lásce neporučíš | Video: youtube

Lásce neporučíš, pomyslel si zřejmě americký plavec Matt Grevers, držitel stříbrné olympijské medaile z Pekingu, když požádal o ruku svoji snoubenku. Vybral si pro tento účel prostředí jemu nejbližší, plavecký stadion plný diváků a kamer. Stalo se tak na Missouri Grand Prix poté, co si Grevers převzal zlatou medaili.

 

Právě se děje

před 35 minutami

Nové radní České televize poslanci nezvolili. Není jasné, kdy se k volbě znovu dostanou

Sněmovna v úterý čtveřici členů Rady České televize nevolila. Předseda opozičního klubu lidovců Jan Bartošek si po zhruba půlhodinové debatě k výběru televizních radních vzal přestávku do konce jednacího dne, poslanci se opět sejdou ve středu. Kdy bude výběr členů rady pokračovat, není jasné.

K odkladu volby vyzývá část opozice i Senát. Mezi adepty jsou i lidé, kteří podle kritiků představují ohrožení nezávislosti veřejnoprávní televize. Pirát Tomáš Martínek dnes neprosadil návrh, aby výběr pokračoval až potom, co sněmovní volební výbor posoudí výtky senátní mediální komise. Bartošek zase chtěl, aby se výbor zabýval zákonností postupu nynější členky televizní rady Hany Lipovské.

Zdroj: ČTK
Další zprávy