VIDEO Slovenské florbalistky baví internet vulgárním rozhovorem

Juniorské florbalové reprezentantky Slovenska po úvodním utkání světového šampionátu v Kanadě proti Švýcarkám dělaly rozhovor na kameru a vzduchem létaly vulgarity.
Podívejte se na rozhovor slovenských florbalistek | Video: youtube.com

Praha - "Ještě, že mi nerozuměl," říká slovenská florbalistka ve videu, které nyní baví sportovní fanoušky na internetu. Juniorské reprezentantky po úvodním utkání světového šampionátu v Kanadě proti Švýcarkám dělaly rozhovor na kameru a vzduchem létaly vulgarity.

Hlavní hrdinka vtipného rozhovoru Tímea Patakyová musela využít pomoci jazykově vybavenější kolegyně, která její odpovědi překládala do angličtiny. Novinář sice jejich poznámkám mezi odpověďmi nerozuměl, ale video peprné výrazy zachytilo. A pak se dostalo na server Youtube.

"Do pi**, nevím, kur**, co mám říkat," hlásí například po jedné z otázek florbalistka. "Střely jsme měly dobré, už to máš do haj*** přeložené?" pokračovala dál.

Slovenské florbalistky prohrály zápas 3:6, ale mnohem víc je asi trápil právě tento rozhovor. "Velmi nás mrzí každé jedno slovo, které vyšlo z našich úst a velmi se stydíme," napsala na ve svém omluvném příspěvku na Facebooku Patakyová.

 

Právě se děje

před 52 minutami

V Barmě při teroristických útocích zemřelo 63 lidí, uvedl mluvčí junty

V Barmě při několika teroristických útocích opozice v poslední době zemřelo 63 lidí, uvedl mluvčí barmské vojenské junty Zo Min Tchun. Armáda se chopila moci 1. února a bývalou vůdkyni Do Aun Schan Su Ťij vězní. Po celé zemi se již několik měsíců proti juntě konají protesty, při kterých zemřely stovky lidí, v poslední době přibyly také sabotáže, uvádí agentura Reuters.

"Teroristé dávají bomby na veřejná místa a lidé jsou zranění," prohlásil mluvčí Zo Min Tchun, který během tiskové konference apeloval na veřejnost, aby juntě předala informace o útočnících. Ve městě Mindat v Čjinském státě, kde ve středu a ve čtvrtek asi 150 lidí vyzbrojených po domácku vyrobenými zbraněmi zaútočilo na policejní stanici a banku, junta vyhlásila stanné právo. Vláda označila vzbouřence za "ozbrojené teroristy".

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Vzedmutá Vltava zastavila provoz všech pražských přívozů

V Praze je do odvolání přerušen provoz všech sedmi vltavských přívozů. Důvodem je zvýšená hladina řeky po předchozích deštích. V pražské Chuchli dnes ráno Vltava dosahovala prvního, tedy nejnižšího stupně povodňové aktivity. Vyplývá to z údajů na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) a společnosti Ropid, která organizuje dopravu v hlavním městě a středních Čechách. V pátek vydané varování meteorologů před zvýšenou hladinou řek v jižních Čechách a částech Plzeňského a Středočeského kraje platí do dnešního poledne.

Kvůli vysoké vodě byl provoz pražských přívozů omezen už v pátek. Nejezdily tři z nich. Kvůli varování meteorologů před zvýšenou hladinou řek nechal pražský magistrát na Kampě preventivně uzavřít protipovodňová vrata na Čertovce a v pátek večer také vltavské náplavky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy