Video: Servali se jako koně. Podívejte se, jak se do sebe pustili dva žokejové

Dramatickou dohru měl o víkendu jeden z dostihů v Oklahomě. V místnosti pro jezdce se poprali dva žokejové a byla to pořádně ostrá bitka, v níž nedošlo jen na rány pěstí, ale i na kopance do hlavy. Zasáhnout musel až muž zákona, a i ten měl dost práce, aby řádění znesvářených soků ukončil.
Žokejové se pustili po zápase do rvačky. Musela zasáhnout policie | Video: Youtube.com
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Německá CDU/CSU vybírá kancléřského kandidáta, průlom se zatím nečeká

Vedení poslanecké frakce vládní konzervativní unie CDU/CSU bude v neděli jednat o společném kandidátovi na kancléře pro nadcházející zářijové parlamentní volby. Přítomni budou předseda Křesťanskodemokratické unie (CDU) a premiér Severního Porýní-Vestfálska Armin Laschet a bavorský ministerský předseda a šéf Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder, mezi kterými se podle všeho výběr nástupce dosluhující kancléřky Angely Merkelové rozhodne. Konečný verdikt se v neděli ale nečeká.

Rozpravy se zúčastní i Merkelová, která po čtyřech kancléřských mandátech a 16 letech ve vedení Německa odchází z politiky. Jejím nástupcem by se rád stal Laschet, který se veřejně nijak netají svým zájmem unii CDU/CSU do voleb vést. Nikdo ale nepochybuje o tom, že kancléřské ambice má i Söder, který prozatím vystupuje zdrženlivě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy