VIDEO Odvážný bodypainting. Wozniacká a Vonnová pózují v namalovaných plavkách

Tak tomu se říká odvaha. Dvě z nejpopulárnějších sportovkyň současnosti se nechaly zvěčnit v plavkách, které ale ve skutečnosti žádnými plavkami nejsou.
Podívejte se, jak probíhalo malování na tělo Caroline Wozniacké. | Video: www.youtube.com

Praha - Tak tomu se říká odvaha. Dvě z nejpopulárnějších sportovkyň současnosti se nechaly zvěčnit v plavkách, které ale ve skutečnosti žádnými plavkami nejsou.

Tenistka Caroline Wozniacká a lyžařka Lindsey Vonnová v sobě nalezly výraznou dávku exhibicionismu a staly se novými tvářemi tradičního magazínu Sports Illustrated Swimsuit.

Jejich plavecký úbor je však pouze namalovaný. Takzvaný bodypainting na sportovních hvězdách provedla věhlasná umělkyně Joanne Gairová. A dánská tenistka s americkou sjezdařkou si spolupráci nemohly vynachválit.

"Byl to úžasný zážitek a fotky vypadají skvěle. Celé malování trvalo čtrnáct hodin, ale výsledek rozhodně stojí za to," svěřila se jednatřicetiletá Vonnová. O šest let mladší rodačka z Odense souhlasila. "Opravdu neuvěřitelný zážitek. Jsem nadmíru spokojená, moc se mi to líbí," uvedla Wozniacká.

Obě ženy se svými novými fotkami hojně pochlubily na sociálních sítích. Podívejte se sami a posuďte, které z nich to víc sluší.

Lindsey Vonnová si dlouhé malování krátila cvičením:

 

Právě se děje

před 51 minutami

V Barmě při teroristických útocích zemřelo 63 lidí, uvedl mluvčí junty

V Barmě při několika teroristických útocích opozice v poslední době zemřelo 63 lidí, uvedl mluvčí barmské vojenské junty Zo Min Tchun. Armáda se chopila moci 1. února a bývalou vůdkyni Do Aun Schan Su Ťij vězní. Po celé zemi se již několik měsíců proti juntě konají protesty, při kterých zemřely stovky lidí, v poslední době přibyly také sabotáže, uvádí agentura Reuters.

"Teroristé dávají bomby na veřejná místa a lidé jsou zranění," prohlásil mluvčí Zo Min Tchun, který během tiskové konference apeloval na veřejnost, aby juntě předala informace o útočnících. Ve městě Mindat v Čjinském státě, kde ve středu a ve čtvrtek asi 150 lidí vyzbrojených po domácku vyrobenými zbraněmi zaútočilo na policejní stanici a banku, junta vyhlásila stanné právo. Vláda označila vzbouřence za "ozbrojené teroristy".

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Vzedmutá Vltava zastavila provoz všech pražských přívozů

V Praze je do odvolání přerušen provoz všech sedmi vltavských přívozů. Důvodem je zvýšená hladina řeky po předchozích deštích. V pražské Chuchli dnes ráno Vltava dosahovala prvního, tedy nejnižšího stupně povodňové aktivity. Vyplývá to z údajů na webu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) a společnosti Ropid, která organizuje dopravu v hlavním městě a středních Čechách. V pátek vydané varování meteorologů před zvýšenou hladinou řek v jižních Čechách a částech Plzeňského a Středočeského kraje platí do dnešního poledne.

Kvůli vysoké vodě byl provoz pražských přívozů omezen už v pátek. Nejezdily tři z nich. Kvůli varování meteorologů před zvýšenou hladinou řek nechal pražský magistrát na Kampě preventivně uzavřít protipovodňová vrata na Čertovce a v pátek večer také vltavské náplavky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy