VIDEO Nudista v Planici. Nebyla mu zima a pobavil i trenéry

Světový pohár v letech na lyžích zpestřilo proniknutí nahého fanouška na doskočiště.
Chvíle po doskoku Poláka Piotra Žyly zpestřil nahý fanoušek | Video: youtube.com

Praha - Nejen dlouhé lety přes dvousetmetrovou hranici bavily dnes diváky během záverečného podniku letošního Světového poháru ve skocích na lyžích ve slovenské Planici (o samotném závodu čtěte ZDE).

Ani mrazivé počasí nezabránilo jednomu z fanoušků, aby zcela nahý proniknul na doskočiště pod můstek. Tam upadnul na kluzkém reklamním poutači, což dopomohlo jeho snadnému zpacifikování a vyvedení z areálu.

Celou akci zachytily i televizní kamery, a tak se jeho kousku mohli zasmát také trenéři i sami skokani.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Při zásahu policie v brazilském Riu de Janeiro zahynulo nejméně 25 lidí

Při policejní akci v jednom ze slumů v brazilském Riu de Janeiro zahynulo nejméně 25 lidí. Informovaly o tom světové tiskové agentury. Policie provedla zásah v chudinské čtvrtí proti gangu Comando Vermelho, který patří k nejaktivnějším organizacím zaměřeným na distribuci drog v brazilském městě. Počet mrtvých během policejní operace patří k nejvyšším za poslední roky.

Podle agentury AFP policie zasáhla v chudinské čtvrti Jacarezinho proti skupinám, jež využívají k prodeji drog a dalším kriminálním aktivitám nezletilce. K operaci bezpečnostní síly použily vrtulníky a obrněné vozy, které posloužily k překonání barikád v ulicích. Na videozáběrech ze slumu, kde žije zhruba 40.000 lidí, jsou vidět prchající ozbrojenci a slyšet výbuchy. Agentura EFE uvedla, že operace se zúčastnilo přes 200 policistů.

"Je to nejvyšší počet mrtvých při policejním zásahu v Riu de Janeiro," uvedl šéf policie Ronaldo Oliveira. Dodal, že mezi mrtvými je jeden policista a několik vůdců drogových organizací. Podle policie drogové gangy vytvořily "takřka armádní strukturu" s desítkami ozbrojenců.

Zdroj: ČTK
Další zprávy