VIDEO Jak kouč Klička poslal k zemi ambice Mitchella

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
18. 11. 2012 2:13
Podívejte se na to, jak Johnathon Banks poslal do říše snů krajana Setha Mitchella.
Johnathon Banks knockoutuje Setha Mitchella | Video:

New Jersey - Tomu se říká povedený týden. Nejprve stál Američan Johnathon Banks 10. listopadu v rohu svého svěřence Vladimira Klička při výhře nad Mariuszem Wachem, aby o sedm dní ukrajinskou hvězdu trumfnul a už ve 2. kole sestřelil favorizovaného krajana Setha Mitchella.

Banks se tak postaral o jedno z největších letošních boxerských překvapení, Mitchell byl totiž v jejich souboji jasně preferován a podle většiny měl být pro něj Banks snadným soustem.

Jenže v ringu se projevil fakt, na který upozorňovala menšina - mizernám obrana 110kilového bývalého hráče amerického fotbalu. Banks předvedl takticky vyzrálý výkon a jakmile vycítil v polovině druhého kola po jednom z kontrů soupeřovu "krev", nezastavil se, dokud jej "nesežral".

Fanoušci se již nyní mohou těšit na pokračování jejich bitvy, Mitchell totiž využil klauzule ve smlouvě o odvetě a ta se tak uskuteční již 16. února. Jak to dopadne tentokrát?

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 minutami

Zastupitelé Spojených sil pro Prahu vyloučili z klubu bývalého náměstka Hlubučka

Zastupitelé Spojených sil pro Prahu (TOP 09 a STAN) na svém pondělním jednání vyloučili z klubu bývalého náměstka primátora Petra Hlubučka (dříve STAN). Na dnešním zasedání městských zastupitelů to řekl primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Důvodem je kauza Dozimetr okolo pražského dopravního podniku (DPP), ve které je Hlubuček jedním z obviněných a skončil ve vazbě.

Pro vyloučení Hlubučka hlasovalo všech devět zastupitelů, kteří se jednání zúčastnili. Původně měl klub Spojených sil 13 členů, nyní jich zůstává o jednoho méně. Hlubuček zůstal nezařazeným zastupitelem. O mandát zastupitele Hlubučka ze zákona nemůže nikdo připravit, jedině by musel sám rezignovat.

Zdroj: ČTK
před 14 minutami

Čech podezřelý z krádeže na Ukrajině se hájí tím, že šlo o válečnou kořist

Jeden z českých dobrovolníků podezřelých z rabování během bojů na Ukrajině v rozhovoru pro web Seznam Zprávy přiznal, že v opuštěných domech u Kyjeva vzal například stříbrné slitky. Velící důstojník mu ale údajně řekl, že je to válečná kořist. "Já jsem se řídil tím, co mi bylo řečeno. Velící důstojník mi řekl, že válečná kořist je válečná kořist. Nedělali jsme nic, co by nedělal někdo jiný," obhajoval pro server své jednání na Ukrajině Filip Simon.

Server iRozhlas o víkendu uvedl, že Národní centrála proti organizovanému zločinu podezřívá z rabování ve válečné zóně v okolí Kyjeva dva české dobrovolníky. Podle policistů byli členy praporu ukrajinské armády Karpatská Sič, který bojoval u hlavního města s ruskou armádou. Minimálně jeden z Čechů je podle médií navíc podezřelý z toho, že vycestoval na Ukrajinu bez povolení, které musí zájemcům o službu v cizí armádě předem udělit prezident republiky.

Simon Seznam Zprávám řekl, že koncem března v jednom opuštěném domě ve vesnici u předměstí Kyjeva vzal mimo jiné zhruba 12 stříbrných investičních slitků. "Byly zatavené v plastu a byla k nim krabička s certifikátem ukrajinské banky. Nevím, kolik měly slitky gramů," uvedl bývalý dobrovolník a doplnil, že své jednání zpětně považuje za chybu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy