VIDEO Hvězdy hrají v reklamě. Soukalová jako milovnice džemu

Sport Sport
7. 1. 2014 11:10
Hvězdy českého biatlonu si zahrály v reklamě, podívejte se na netradiční tvář Gabriely Soukalové.
Video: Gabriela Soukalová v reklamě na džem | Video: www.youtube.com

Praha - Jaromír Jágr má rád kuřata, Gabriela Soukalová zase jahodový džem. Nejen legendární hokejista, ale už i české biatlonové hvězdy podlehly kouzlu reklamy.

Soukalová, Ondřej Moravec a Michal Šlesingr se totiž objevují v nejnovější kampani potravinářské společnosti Hamé, která se v loňském roce stala partnerem českého biatlonového svazu.

Vedoucí žena Světového poháru si v krátkém spotu pochutnává na džemu. "Je to moje první zkušenost s natáčením velké televizní reklamy. Musím říci, že mě to bavilo," uvedla Soukalová.

Soukalová se prý nepřetvařovala

Podle svých slov se v reklamě nemusela přetvařovat. "Jahodový džem mám v oblivě již od dětství, ráda ho snídám s chlebem. Nebo když mám chuť na něco dobrého, sednu si třeba k televizi a dám si ho s piškoty," dodala biatlonová hvězda, která ve spotu stejně jako její kolegové neřekne ani slovo.

Ještě doplňme, že Ondřej Moravec si v reklamě, jež využívá dvojsmyslnost sportovního komentáře a stravy, dává masovou konzervu a Michal Šlesingr paštiku.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Hasiči na D1 na Benešovsku zasahovali v minulých dvou dnech kvůli tragické hromadné nehodě na 49. kilometru ve směru na Brno. Při nedělní havárii cisterny a čtyř osobních aut jeden řidič uhořel, deset lidí ošetřili záchranáři. Kvůli palmovému oleji, který vytekl z cisterny, tam stále platí výstraha na kluzkou vozovku a omezení rychlosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy