Video: Hvězdou draftu NFL na dálku byl pes legendárního kouče Patriots

ČTK Sport ČTK, Sport
25. 4. 2020 15:25
Největší hvězdou druhého dne virtuálního draftu ligy amerického fotbalu NFL se stal pes legendárního kouče Billa Belichicka.
Bill Belichick a jeho pes
Bill Belichick a jeho pes | Foto: Koláž: Aktuálně.cz

Záběr na roztomilého huskyho sedícího u stolu před dvěma notebooky trenéra New England Patriots vyvolal velké pozdvižení na internetu a sociálních sítích.

Vzhledem k pandemii koronaviru se nemohl draft uskutečnit jako show v Las Vegas, ale pouze na dálku online. Kamery zabíraly funkcionáře klubů v jejich domácím prostředí.

Když přišla v druhém kole řada na Patriots, v záběru z Belichickova pokoje se místo osminásobného vítěze SuperBowlu objevil u stolu sedící pes. Komičnost situace ještě znásobila druhá část obrazovky zabírající pracovnu šéfa hráčských záležitostí klubu Nicka Caseira v obklíčení jeho tří potomků.

Patriots si na draftu jako prvního a celkově 37. v pořadí (volbu z prvního kola dříve vyměnili) vybrali Kylea Duggera. Trenér byl podle všeho s volbou spokojen: svého "pomocníka" krátce nato odměnil pamlskem.

Na neobvyklou situaci reagovalo množství uživatelů sociálních sítí. "Dynastie Patriots už opravdu skončila. Brady je pryč, Gronk (Gronkowski) je pryč a Belichicka nahradil pes," napsal jeden z nich s narážkou na odchody dvou hvězdných hráčů do Tampy.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 minutami

Vladimír Dbalý a další tři lidé jsou znovu obžalovaní v kauze zakázek Nemocnice Na Homolce

Státní zástupce znovu obžaloval bývalého ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého a další tři lidi v takzvané třetí větvi kauzy zakázek tohoto zdravotnického zařízení. Uvedla to ČT. Znovu před soud půjde i Dbalého bývalý náměstek Michal Toběrný a Jan Valtr, který figuruje v jiných kauzách jako spolupracovník lobbisty Iva Rittiga. Již dříve chtěl soud stíhání zastavit, státní zástupce ale nesouhlasil.

Třetí větev kauzy spadá do období mezi lety 2006 až 2011 a zahrnuje mimo jiné zmanipulování tendru nemocnice na dodání zařízení pro pracoviště navigované neurochirurgie.

Zdroj: Domácí
před 17 minutami

Dominantní kanoista Fuksa si na MS zajistil finále na 500 metrů

Kanoista Martin Fuksa na mistrovství světa dominoval v rozjížďce na 500 metrů a s přehledem si zajistil nedělní finále. Tam může získat třetí světový titul na této neolympijské trati. Rozjížďku na 500 metrů vyhrál na šampionátu v Kodani také kajakář Jakub Zavřel, ale tam se přímo do finále nepostupovalo. Mistra Evropy z roku 2017 a letošního bronzového medailistu z ME Zavřela tak čeká v sobotu semifinále.

před 28 minutami

Ministr zahraničí Kulhánek vystoupí s projevem na Valném shromáždění OSN. Hlavním tématem bude Afghánistán

Českou delegaci na 76. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů (OSN) v New Yorku ve dnech 20. až 25. září povede ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Loni a předloni Českou republiku zastupoval premiér Andrej Babiš (ANO). S národním projevem vystoupí v rámci všeobecné rozpravy v rámci sobotního programu.

Jedním z hlavních témat shromáždění bude situace v Afghánistánu poté, co se po odchodu spojeneckých vojsk moci v zemi ujalo radikální hnutí Tálibán.

Proslov bude mít ministr Kulhánek také na setkání k Všeobecné úmluvě o zákazu jaderných zkoušek a na ministerských setkáních k odpovědnosti chránit a k Mezinárodnímu trestnímu soudu. Zúčastní se i neformálního jednání šéfů diplomacií zemí Evropské unie.

Zdroj: Domácí
Další zprávy