Video: Hvězdou draftu NFL na dálku byl pes legendárního kouče Patriots

ČTK Sport ČTK, Sport
25. 4. 2020 15:25
Největší hvězdou druhého dne virtuálního draftu ligy amerického fotbalu NFL se stal pes legendárního kouče Billa Belichicka.
Bill Belichick a jeho pes
Bill Belichick a jeho pes | Foto: Koláž: Aktuálně.cz

Záběr na roztomilého huskyho sedícího u stolu před dvěma notebooky trenéra New England Patriots vyvolal velké pozdvižení na internetu a sociálních sítích.

Vzhledem k pandemii koronaviru se nemohl draft uskutečnit jako show v Las Vegas, ale pouze na dálku online. Kamery zabíraly funkcionáře klubů v jejich domácím prostředí.

Když přišla v druhém kole řada na Patriots, v záběru z Belichickova pokoje se místo osminásobného vítěze SuperBowlu objevil u stolu sedící pes. Komičnost situace ještě znásobila druhá část obrazovky zabírající pracovnu šéfa hráčských záležitostí klubu Nicka Caseira v obklíčení jeho tří potomků.

Patriots si na draftu jako prvního a celkově 37. v pořadí (volbu z prvního kola dříve vyměnili) vybrali Kylea Duggera. Trenér byl podle všeho s volbou spokojen: svého "pomocníka" krátce nato odměnil pamlskem.

Na neobvyklou situaci reagovalo množství uživatelů sociálních sítí. "Dynastie Patriots už opravdu skončila. Brady je pryč, Gronk (Gronkowski) je pryč a Belichicka nahradil pes," napsal jeden z nich s narážkou na odchody dvou hvězdných hráčů do Tampy.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila

Důvěra v českou ekonomiku se v lednu po půl roce zvýšila. Proti loňskému prosinci stoupla o dva body na hodnotu 97,6 bodu, přičemž optimističtější jsou podnikatelé i spotřebitelé. Vyplynulo to z dnes zveřejněných údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ). V meziročním srovnání je souhrnný i podnikatelský indikátor vyšší, zatímco důvěra spotřebitelů je na nižší úrovni.

Důvěra firem se v lednu zvýšila zejména v průmyslu a stavebnictví. "Podnikatelé v těchto odvětvích očekávají v příštích měsících růst tempa výrobní i stavební činnosti, přestože jsou stále významně limitováni nedostatkem materiálu. Právě nedostatek vstupů je i jednou z příčin očekávaného růstu cen v obou odvětvích," uvedl vedoucí oddělení konjunkturálních průzkumů ČSÚ Jiří Obst.

Zdroj: ČTK
Další zprávy