VIDEO Harden nakopl LeBrona Jamese, teď si nezahraje

3. 3. 2015 9:36
Incident mezi lídry Houstonu a Clevelandu se odehrál v nedělním vypjatém zápase.
James Harden nakopl LeBrona Jamese | Video: Sport

Houston - Nejlepší střelec basketbalové NBA James Harden dostal od vedení soutěže jednozápasový distanc za to, že kopl do slabin LeBrona Jamese. Incident mezi lídry Houstonu a Clevelandu se odehrál v nedělním vypjatém zápase. Po souboji o míč Harden spadl a ze země Jamese kopl do rozkroku.

"Tohle samozřejmě do basketu nepatří. Nemám tušení, proč to udělal," řekl James novinářům po zápase, který po jeho zaváhání při trestných hodech Cleveland prohrál v Houstonu po prodloužení 103:105.

Do potyčky s Hardenem se dostal na konci třetí čtvrtiny. Po jeho faulu James házel dvě šestky, ale nedal ani jednu. Při nich zklamal také v posledních vteřinách prodloužení. Čtyřnásobný nejužitečnější hráč NBA měl k dispozici dva trestné hody, jenže znovu je neproměnil a Cleveland prohrál.

Harden si disciplinární trest odpyká v úterý, kdy přijde o zápas v Atlantě, která momentálně zámořskou soutěž vede.