VIDEO Fury se převlékl za Batmana a před Kličkem ničil Jokera: Dopadneš stejně!

Sport Sport
Aktualizováno 23. 9. 2015 18:10
Podívejte se na bizarní video z tiskové konference před očekávaným boxerským duelem mezi Vladimírem Kličkem a Tysonem Furym. Anglický boxer na tiskovou konferenci dorazil v převlečení za filmového Batmana a dokonce zlikvidoval "klauna".
Takhle Tyson Fury na tiskové konferenci likvidoval "Jokera" | Video: Youtube.com

Praha - Vladimír Kličko se s Tysonem Furym utká až 24. října, ovšem už měsíc před očekávaným boxerským duelem o tituly WBA, WBO a IBF se sedmadvacetiletý britský vyzyvatel postaral o pořádný rozruch.

Na tiskovou konferenci totiž Fury dorazil v přestrojení za filmového Batmana a během setkání s novináři dokonce zlikvidoval jinou filmovou postavu, obávaného "Jokera". To vše za nevěřících pohledů devětatřicetiletého šampiona z Ukrajiny.

"Dopadneš stejně jako on. Složím tě na lopatky," zaburácel následně Fury směrem ke Kličkovi, který ani nehnul brvou. Poté, co se Brit vrátil zpět za stůl už převlečený do slušivého obleku přestřelka pokračovala.

"Zase se ukázal coby klaun. Mám hodně přátel od cirkusu, až ho porazím, mohu mu někde zajistit místo. Není snadné být klaunem a bavit lidi, to nemyslím zle, je to kompliment," prohlásil Ukrajinec, čímž opět svého rivala nastartoval.

"Řekni mi ještě jednou, že jsem šašek a rozdáme si hned teď a tady! Dělej, řekni to," vztekal se manchesterský rodák. "Jsi šašek," odpověděl mu s klidem Kličko a sledoval, jak Furyho od něj odtahuje jeho otec a bývalý kouč John.

"Naučím ho slušnému chování. Tím, jak se chová, jeho řeč těla, jeho oči. Rád se předvádí, ale uvnitř je to bázlivý, nejistý malý kluk. 24. října to bude pro něj velká škola. Ví, že se poprvé postaví v ringu skutečnému muži," dodal ukrajinský vládce těžké váhy a po konci kariéry nově celého boxerského světa.

"Jsem realista. Opravdu. Chci jen, aby to byl skvělý boj. Nechci remízu, nechci to řešit na body. Vidím to tak, že proti sobě stanou dva velcí chlapi a jeden, nebo druhý padne k zemi. Ať už to bude on, nebo já. Ale já vím, jak to dopadne! Knockoutuji ho! Nic jiného nepřipadá v úvahu!" zakontroval Fury.

Na čí slova nakonec dojde?

 

Právě se děje

před 12 minutami

Řada pojišťoven pojistí Čechům riziko covid-19 v celé Evropě

Řada pojišťoven v letní sezoně pojistí Čechům léčebné výlohy v souvislosti s nemocí covid-19 i v zemích, které ministerstvo zahraničí označuje jako rizikové nebo vysoce rizikové, tedy v celé Evropě. Některé tyto pojistky zlevňují. Pojišťovny pouze nekryjí riziko koronaviru v zemích, kam ministerstvo zahraničí přímo zakáže cestovat. Vyplývá to z ankety mezi největšími pojišťovnami.

Zdroj: ČTK
před 38 minutami

Soud uzavřel korupční kauzu Vidkun, rozsudek vynese v červenci

Olomoucký krajský soud v pondělí po posledních závěrečných řečech uzavřel korupční kauzu Vidkun. Rozsudek soud vyhlásí 16. července, řekl soudce Martin Lýsek. Proces, ve kterém čelí obžalobě z korupčního jednání dva někdejší vysoce postavení policisté Karel Kadlec a Radek Petrůj, vlivný olomoucký podnikatel Ivan Kyselý a bývalý hejtman Jiří Rozbořil (ČSSD), trval půldruhého roku. Podle žalobce se jejich vina postavená především na řadě hodin odposlechů prokázala, všichni obžalovaní naopak vinu popřeli a žádají zproštění.

Původně chtěl soud vyhlásit rozsudek na konci června, vzhledem k dlouhým závěrečným řečem nakonec zvolil termín 16. července, uvedl soudce. Bývalý hejtman Rozbořil se omluvil, nebude přítomen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy