reklama
 
 

VIDEO Fraška. Rafael dostal červenou, Luiz se na zemi smál

5. 5. 2013 20:33
Herecké představení Davida Luize po zákroku Rafaela, který za to dostal červenou kartu
Brazilský fotbalista Chelsea David Luiz předvedl pořádně nesportovní kousek v zápase svého klubu s Manchesterem United.

Londýn - Brazilský stoper londýnské Chelsea David Luiz rozhodně nebude jedním z kandidátů na cenu fair play pro letošní rok.

Jeho kousek v závěru duelu "Blues" na půdě Manchesteru United v rámci 36. kole anglické Premier League si spíše zaslouží parafrázi z jednoho českého filmu "to je ale hnus velebnosti..."

O co vlastně šlo? Chelsea se ujala na půdě novopečených anglických šampiónů v 87. minutě vedení po gólu Maty a domácí tak měli pár minutek na vyrovnání.

U vápna "Blues" se cpal k míči křídelník United Rafael, cestu mu ale zatarasil krajan v dresu soupeře Luiz.

Luiz předvedl nechutné divadlo

Ten se snažil vyřešit vše elegantně a patičkou nastřelit míč o protivníka do zámezí. To se mu ale v ostrém souboji nepovedlo, přece jen horkokrevný Rafael navíc souboj zbytečně dohrál a zajel Luizovi zezadu do achillovky.

Dlouhovlasý stoper se skácel k zemi jako podťatý a začalo tradiční kolečko: svíjející se hráč na zemi, nad ním hrozen fotbalistů, hádky, pošťuchování - zde hlavně mezi Giggsem a dalším hostujícím Brazilcem Oscarem, který napovídal sudímu Webbovi, že má vytáhnout kartu.

Rafael si letos již nezahraje

Webb jeho "nápovědy" vyslyšel a Rafaelovi ukázal rovnou červenou kartu. Co ale hlavní sudí i jeho pomezní asistentka už neviděli, byl potutelný úsměv "těžce zraněného" Luize, který se na jeho tváři objevil po pádu na trávník.

Podle opakovaných záběrů je totiž vidět, že celý pád výrazně přihrál, navíc při souboji několikrát nebezpečně proti tváři soupeře vystrkoval lotky. Rafael, který rozhodně není žádný andílek, tak tentokrát uviděl červenou kartu, kvůli které letos dohrál, neprávem.

autor: Sport | 5. 5. 2013 20:33

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama