VIDEO Famózní Djokovič. Hraje tenis na křídle letadla

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
22. 3. 2011 12:12
Srbský tenista předvádí neuvěřitelný kousek
Novak Djokovič
Novak Djokovič | Foto: Reuters

Praha - Tak tohle je moc i na pana Tau.

Legendární pohádková postava kouzelníka se v jednom ze svých příběhů prochází po křídle letícího letadla.

Srbský tenista Novak Djokovič zašel ještě dál, když si na křídlech dvouplošníku Antonov za letu pinká se svým sparingpartnerem.

Jeho nevšední umění v reklamnímu spotu výrobce raket Head nyní obdivuje celý svět.

Čtěte také:
VIDEO Kdo kouzlí lépe? Vilém Tell Federer, nebo Murray?

Letos ještě neporažený hráč se před několika dny vyšvihnul na druhé místo světového žebříčku, jenže to mu je zřejmě málo. A tak zatoužil udělat něco netradičního, výjimečného. "Říkal jsem si: 'Je tohle možné? Jde hrát tenis na křídle letadla?' A rozhodl jsem se přijmout tuhle roli a vyzkoušet si to. Byla to velká výzva a úžasný zážitek," řekl Djokovič.

Celá reklama začíná, když relaxující Djokovič vysedává se svým přítelem kdesi v poušti před letadlem a hází si míčkem o zem. Vtom přijíždí dlouhonohá kráska, která před něj vytáhne pouzdro s dvěma raketami. Vzápětí už s nimi Djokovič a jeho partner stojí na křídlech dvouplošníku a za letu si pinkají.

Djokovičův kousek patří do řady reklam, kterými nejlepší tenisté světa propagují značky tenisových výrobců nebo turnajů. Před časem obletěl svět například spot, v němž si Švýcar Roger Federer hraje na bájného Viléma Tella a přesným podáním sestřelí z hlavy dobrovolníka lahev.

Na Djokovičův spot se podívejte ZDE:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 15 minutami

Policie pokračuje na Mělnicku v pátrání po čtyřměsíčním chlapci

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Policie nemá nové poznatky, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová. Chlapec má světlé vlasy a modré oči. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Byl v šedém kočárku s černou spodní částí a hnědou rukojetí. Na místo dnes dorazí poříční oddíl policie, který bude prohledávat okolní řeky. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Policie chce na místě využít i dron.

"Do současné chvíle nemáme žádné nové poznatky a i dnes budeme pokračovat v pátrací akci po pohřešovaném miminku," řekla Hašlová. V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Fotbalisté Bayernu budou mít nižší plat až do konce sezony

Fotbalisté Bayernu Mnichov budou i po restartu německé bundesligy pobírat menší plat. Hvězdy mistrovského týmu, jenž míří za obhajobou titulu, se s vedením klubu dohodly na snížené mzdě do konce sezony.

"Potěšilo nás, že mužstvo má pro současnou situaci plné pochopení," řekl deníku Bild prezident Bayernu Herbert Hainer. Konkrétní údaje neuvedl. Za duben, kdy se bundesliga kvůli koronavirové pandemii nehrála, měli hráči plat nižší o 20 procent.

Zatím není jasné ani to, kdy pro Bayern tato sezona skončí. Bundesliga by měla být uzavřena 27. června, pokud by se mnichovský tým dostal do finále Německého poháru, hrál by ho 4. července. Finále Ligy mistrů, v níž je bavorský velkoklub teprve v osmifinálové fázi, se bude hrát nejspíš až na konci srpna, až skončí všechny národní ligové soutěže.

Zdroj: ČTK
Další zprávy