Video: Procházka v Japonsku zdrtil Maldonada, slaví devátou výhru v řadě

ČTK ČTK
12. 10. 2019 17:29
Elitní český bojovník MMA Jiří Procházka si připsal deváté vítězství v řadě, když v Ósace porazil Fábia Maldonada z Brazílie k.o. v prvním kole. Šampion japonské organizace smíšených bojových umění Rizin v polotěžké kategorii do 93 kg tentokrát zápasil ve vyšší váze do 100 kg a neobhajoval tak svůj pás.

"Jsem vděčný a šťastný, že tady mohu být. Těším se na silvestrovský souboj a budu připraven čelit komukoliv, koho mi Rizin nebo Bellator postaví. Vítězství!" citoval Procházku web iSport.cz po jasné výhře, kdy v ringu dominoval od prvních sekund.

Šestadvacetiletý český bojovník by měl další zápas absolvovat na konci roku. Spekuluje se, že by se mohl utkat s Američanem Ryanem Baderem, šampionem organizace Bellator.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

USA zařadí hnutí Antifa mezi teroristické organizace, oznámil Trump

Spojené státy zařadí krajně levicové antifašistické hnutí Antifa na seznam teroristických organizací. Na Twitteru to oznámil americký prezident Donald Trump, který Antifu viní z podílu na nynější vlně násilností vyvolané smrtí černocha George Floyda při zatýkání policií. Trump o zařazení Antify na seznam mluvil už loni po střetech extremistů v Portlandu.

Další zprávy