Video: Brutální k.o. Jihoafrický bojovník poslal k zemi v oktagonu neporaženého Nora

Rudolf Černík
6. 11. 2018 8:45
Norský bojovník Torbjörn Madsen se pyšnil tím, že v MMA neprohrál ani jeden zápas. O víkendu však narazil. A hodně tvrdě.
MMA, Mzwandile Hlongwa vs. Torbjörn Madsen | Video: Youtube.com

Při galavečeru v jihoafrickém Kapském Městě se proti skandinávskému drsňákovi postavil domácí borec Mzwandile Hlongwa. A se soupeřem rychle skoncoval. Už v prvním kole mu zasadil při otočce tvrdý úder loktem do hlavy a Nora okamžitě "vypnul".

Ještě než se Madsen v bezvědomí složil na podlahu oktagonu, naložil mu Hlongwa pár dalších ran… "Tohle je kandidát na k.o. roku," shodli se účastníci diskusí na sociálních sítích.

Děsivě vypadající k.o. by nemělo na Madsenovi zanechat následky. "Jsem teď v sanitce. Jedu na kontrolu do nemocnice, ale všechno je v pořádku," uklidňoval fanoušky norský zápasník. "To se může stát, je to zábava. Udělal to skvěle," bral sportovně svoji porážku.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy