Video: Brutální k.o. Jihoafrický bojovník poslal k zemi v oktagonu neporaženého Nora

Rudolf Černík
6. 11. 2018 8:45
Norský bojovník Torbjörn Madsen se pyšnil tím, že v MMA neprohrál ani jeden zápas. O víkendu však narazil. A hodně tvrdě.
MMA, Mzwandile Hlongwa vs. Torbjörn Madsen | Video: Youtube.com

Při galavečeru v jihoafrickém Kapském Městě se proti skandinávskému drsňákovi postavil domácí borec Mzwandile Hlongwa. A se soupeřem rychle skoncoval. Už v prvním kole mu zasadil při otočce tvrdý úder loktem do hlavy a Nora okamžitě "vypnul".

Ještě než se Madsen v bezvědomí složil na podlahu oktagonu, naložil mu Hlongwa pár dalších ran… "Tohle je kandidát na k.o. roku," shodli se účastníci diskusí na sociálních sítích.

Děsivě vypadající k.o. by nemělo na Madsenovi zanechat následky. "Jsem teď v sanitce. Jedu na kontrolu do nemocnice, ale všechno je v pořádku," uklidňoval fanoušky norský zápasník. "To se může stát, je to zábava. Udělal to skvěle," bral sportovně svoji porážku.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby překonaly očekávání. Dařilo se i Amazonu či Googlu

Americká společnost Facebook, která provozuje stejnojmennou sociální síť, ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšila čistý zisk o zhruba 29 procent na 7,85 miliardy dolarů (184 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby překonaly očekávání analytiků, protože nárůst využívání internetu v době koronavirové krize podpořil její příjmy z reklamy.

Tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetové firmy Google, stouply ve třetím čtvrtletí meziročně na 46,17 miliardy dolarů (bilion Kč) ze 40,5 miliardy dolarů, což znamená návrat k růstu. Překonaly odhady analytiků, když se díky přílivu inzerentů dařilo kanálu YouTube, ale i cloudovým službám.

Tržby internetového prodejce Amazon stouply ve třetím čtvrtletí o 37 procent na 96,15 miliardy dolarů (2,3 bilionu Kč) a překonaly odhady. Firma dnes sdělila, že čeká díky pokračování pandemie, kvůli níž mnoho lidí přesouvá nákupy na síť, meziroční růst mezi 28 a 38 procenty i v aktuálním čtvrtletí. Zisk se ztrojnásobil na 6,3 miliardy dolarů (147,7 miliardy Kč).

Zdroj: ČTK
Další zprávy