Video: Baseballový fanoušek sebral míček dítěti a dal ho ženě. Chlapec se ale přece jen dočkal

Sport Sport
23. 7. 2018 13:27
Podívejte se na video z nepříjemného incidentu.
Malý fanoušek se nakonec míčku přece jen dočkal.
Malý fanoušek se nakonec míčku přece jen dočkal. | Foto: Twitter Chicago Cubs

Chicago - Tvrdou životní lekci dostal v nedělním zápase baseballové MLB mezi Chicagem a St. Louis malý fanoušek domácích Cubs.

Na konci čtvrté směny sice už už sahal po drahocenném suvenýru ze zápasu, ale míček, který mu hodil domácí kouč Will Venable, nakonec v jeho kapse neskončil. Balonek mu totiž upadl na zem, odkud jej sebral dospělý muž, sedící o řadu za ním. A místo aby ho chlapci podal, věnoval míček ženě sedící po jeho pravici.

Podívejte se na video:

Klouček se ale nakonec přece jen svého vytouženého suvenýru dočkal. Zástupci klubu jej po zápase vyhledali a věnovali mu balonek podepsaný domácí hvězdou Javierem Baezem.

Podepsané sportovní artefakty přitom mívají poměrně vysokou hodnotu. Například Baezem podepsaný míč z letošní All Star Game nyní můžete koupit za 150 dolarů.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Březina na MS v kanoistickém maratonu podlehl jen obhájci titulu

Kanoista Jakub Březina se stal vicemistrem světa v maratonu. Český reprezentant na šampionátu v Číně přidal stříbro ke čtvrtečnímu bronzu z krátké trati.

Březinu porazil o deset sekund španělský kanoista Manuel Campos, který obhájil loňské prvenství a získal čtvrtý titul. Čtyřiatřicetiletý favorit nezískal z posledních třinácti šampionátů medaili jen v roce 2008.

Jan Dlouhý závod na 26 kilometrů se šesti přeběhy nedokončil, mezi kajakáři byli Anna Kožíšková osmá a Jakub Adam jedenáctý. Tituly získali premiérově Dán Mads Pedersen a podruhé za sebou Vanda Kiszliová z Maďarska.

V neděli jsou v Číně na programu závody dvoučlenných posádek a Březina s Dlouhým budou na C2 obhajovat bronz z minulého šampionátu v Portugalsku. Už v pátek skončily v Šao-Singu na třetím místě mezi juniorkami kajakářky Adéla Házová s Kateřinou Zárubovou.

Další zprávy