VIDEO Hrůzné zranění vyřadilo Azarenkovou z Wimbledonu

Sport Sport
26. 6. 2013 14:41
Běloruská tenistka a světová dovjka su zranila v prvním kole Wimbledonu koleno. Byť zápas dohrála, turnaj nakonec vzdala.
Podívejte se na nepříjemné zranění Viktorie Azarenkové, které si přivodila v prvním kole letošního Wimbledonu. | Video: youtube.com

Londýn - Nepříjemné zranění pravého kolene nakonec vyřadilo světovou dvojku Viktorii Azarenkovou z tenisového Wimbledonu

Běloruská hráčka si jej přivodila v zápase prvního kola turnaje s Marií Joao Koehlerovou, který nakonec i přes bolesti vyhrála 6:1 a 6:2.

Ve středu se ale rozhodla běloruská hráčka raději neriskovat a turnaj vzdát.

"Byla to strašná bolest, neustávala, ale naštěstí se postupně zklidnila. Myslím, že jsem byla i trochu v šoku," řekla Azarenková do televizních kamer po zápase.

Z turnaje se během středy odhlásili také Steve Darcis, přemožitel Rafaela Nadala, Radek Štěpánek, John Isner a Marin Čilič.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 minutami

Vládní dluh meziročně stoupl o 171 miliard korun, míra zadlužení ale klesla

Dluh vládních institucí ČR stoupl v letošním prvním čtvrtletí meziročně o 171 miliard na 2,684 bilionu korun. Míra zadlužení se ale snížila ze 43,9 procenta hrubého domácího produktu (HDP) na 42,8 procenta. Ve srovnání s posledním čtvrtletím loňského roku se dluh zvýšil o 117 miliard korun a míra zadlužení 0,8 procentního bodu. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil Český statistický úřad (ČSÚ).

"Na výsledku hospodaření se výraznou měrou podepsalo zvýšení příjmů z daní z výroby a dovozu a pokles vyplacených dotací," uvedla ředitelka odboru vládních a finančních účtů ČSÚ Helena Houžvičková.

Hospodaření vládních institucí skončilo v prvních třech měsících roku ve schodku 94,1 miliardy korun, což byl meziročně o 47,7 miliardy korun lepší výsledek. Největší podíl na tom mělo především hospodaření ústředních vládních institucí, které skončilo ve schodku 102,5 miliardy, ale meziročně se vylepšilo o 53,3 miliardy Kč. Místní vládní instituce hospodařily s přebytkem 5,1 miliardy a hospodaření fondů sociálního zabezpečení skončilo v přebytku 3,4 miliardy korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy