Video: Brutální k.o. Povětkin ukončil zápas s Pricem v pátém kole a do ringu spěchali lékaři

Sport Sport
1. 4. 2018 13:54
Boxer Alexander Povětkin předvedl proti Davidu Priceovi v pátém kole boxu neuvěřitelý knock-out. Britský boxer přitom už ve třetím kole jedno odpočítávání přečkal. Brutální k.o. o dvě kola později už ale neustál. Okamžitě po ukončení zápasu začali o Price pečovat lékaři. Boxer opustil rink s kyslíkovou maskou. Dnes lékaři informovali, že je zdravý a v pořádku.
David Price po k.o. od Alexandera Povětkina
David Price po k.o. od Alexandera Povětkina | Foto: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 42 minutami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy