Viděl jsem na obloze UFO, přesvědčuje fotbalová superhvězda

Rudolf Černík Rudolf Černík
10. 3. 2021 11:24
Fanoušky udivuje výkony jak z jiné planety, teď je však Baker Mayfield překvapil nečekaným výrokem a historkou. Jedna z největších hvězd prestižní ligy amerického fotbalu NFL tvrdí, že viděla UFO.
Baker Mayfield
Baker Mayfield | Foto: Reuters

Podle hvězdného quarterbacka týmu Cleveland Browns došlo na blízké setkání třetího druhu minulý týden, když se s přítelkyní Emily vraceli v Texasu z restaurace.

"Skoro na sto procent jsme Em a já právě cestou z večeře viděli přímo na obloze UFO," napsal pětadvacetiletý Mayfield na Twitter.

"Zastavili jsme, podívali se na sebe a ptali se, jestli to ten druhý taky viděl. Velice jasná světelná koule klesala z oblohy směrem k Lake Travis," popisovala jednička draftu z roku 2018.

Emily jeho story potvrdila. "Nebudu lhát. Nejsem zrovna ta, co žere kecy o UFO.  Ale to, co vím… Viděla jsem dneska něco, co jsem ještě nikdy nespatřila. A jsem z toho trochu mimo," přiznala fotbalistova přítelkyně.

Jak se dalo čekat, fanoušci si z Mayfieldova zážitku dělají na sociálních sítích spíš šoufky. "Vyklidni se, nebo si pro tebe přijde vláda. Potřebujeme tě příští sezonu," radil mu jeden z nich. "Už je to jasný, Browns vyhrajou Super Bowl, dárek z Marsu," přidal se další.

V týmu Clevelandu, který Mayfield loni dovedl k první účasti v play off NFL od roku 2002 i k prvnímu vítězství v zápase vyřazovací části od roku 1994, ovšem nalezne quarterback nejspíš zastání.

Jeho spoluhráč Larry Ogunjobi totiž v interview přiznal, že věří v existenci mimozemských civilizací.

 

Právě se děje

Další zprávy