Viděl jsem na obloze UFO, přesvědčuje fotbalová superhvězda

Rudolf Černík Rudolf Černík
10. 3. 2021 11:24
Fanoušky udivuje výkony jak z jiné planety, teď je však Baker Mayfield překvapil nečekaným výrokem a historkou. Jedna z největších hvězd prestižní ligy amerického fotbalu NFL tvrdí, že viděla UFO.
Baker Mayfield
Baker Mayfield | Foto: Reuters

Podle hvězdného quarterbacka týmu Cleveland Browns došlo na blízké setkání třetího druhu minulý týden, když se s přítelkyní Emily vraceli v Texasu z restaurace.

"Skoro na sto procent jsme Em a já právě cestou z večeře viděli přímo na obloze UFO," napsal pětadvacetiletý Mayfield na Twitter.

"Zastavili jsme, podívali se na sebe a ptali se, jestli to ten druhý taky viděl. Velice jasná světelná koule klesala z oblohy směrem k Lake Travis," popisovala jednička draftu z roku 2018.

Emily jeho story potvrdila. "Nebudu lhát. Nejsem zrovna ta, co žere kecy o UFO.  Ale to, co vím… Viděla jsem dneska něco, co jsem ještě nikdy nespatřila. A jsem z toho trochu mimo," přiznala fotbalistova přítelkyně.

Jak se dalo čekat, fanoušci si z Mayfieldova zážitku dělají na sociálních sítích spíš šoufky. "Vyklidni se, nebo si pro tebe přijde vláda. Potřebujeme tě příští sezonu," radil mu jeden z nich. "Už je to jasný, Browns vyhrajou Super Bowl, dárek z Marsu," přidal se další.

V týmu Clevelandu, který Mayfield loni dovedl k první účasti v play off NFL od roku 2002 i k prvnímu vítězství v zápase vyřazovací části od roku 1994, ovšem nalezne quarterback nejspíš zastání.

Jeho spoluhráč Larry Ogunjobi totiž v interview přiznal, že věří v existenci mimozemských civilizací.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Seemanová postoupila na kraulařské padesátce v českém rekordu do semifinále ME

Barbora Seemanová překonala v rozplavbách na mistrovství Evropy v Budapešti na kraulařské padesátce vlastní český rekord a časem 24,93 postoupila do večerního semifinále. Blízko semifinále byl také Jan Čejka, jenž zůstal na 50 m znak první pod čarou.

Jednadvacetiletá olympionička Seemanová na nejkratší trati vylepšila rekordní čas 25,06, který zaplavala při triumfu na juniorském ME v Netanje v červenci 2017. V rozplavbách byla dvanáctá, v redukovaném pořadí bez třetí nizozemské zástupkyně jde dál jako jedenáctá. Druhá česká reprezentantka, předchozí rekordmanka Anna Kolářová, zaplavala 26. čas.

Těsně uniklo semifinále dvacetiletému znakaři Janu Čejkovi ve sprintu na 50 metrů. Předloňský juniorský mistr Evropy na této trati zaplaval v rozplavbách čas 25,29, kterým společně s dvěma soupeři zaostal o setinu sekundy za dvěma závodníky na patnácté příčce. Tomáš Franta obsadil 21. místo.

Ostatní čeští reprezentanti měli v úvodní den bazénových disciplín v Budapešti k postupu už dál. Barbora Janíčková zaplavala na 100 m motýlek pětadvacátý čas, trio Ondřej Gemov, olympionik Jan Micka a Jakub Štemberk skončilo na 400 m volný způsob ve čtvrté desítce, Matěj Zábojník a Filip Chrápavý byli na prsařské stovce 41. a 42.

Další zprávy