Vaidišová popřela vztah se Štěpánkem: Jsem svobodná a šťastná

Sport Sport
2. 4. 2016 20:42
Česká tenistka Nicole Vaidišová v sobotu na sociálních sítích oznámila, že momentálně není ve vztahu s bývalým manželem Radkem Štěpánkem, který to v únoru sám prozradil na Facebooku
Svatební obrázek Nicole Vaidišové a Radka Štěpánka
Svatební obrázek Nicole Vaidišové a Radka Štěpánka | Foto: ČTK

Praha - Žádný velký comeback se nekoná. Česká tenistka Nicole Vaidišová v sobotu na sociálních sítích oznámila, že momentálně není ve vztahu s bývalým manželem Radkem Štěpánkem, který to v únoru sám prozradil na Facebooku.

"Jen zřídka mluvím o svém soukromém životě, ale chtěla bych vyjasnit jednu věc, nejsem ve vztahu, ani nechodím s bývalým manželem. Přej mu jen to nejlepší, ale naše cesty nejsou propojeny," napsala na Instagramu.

Vaidišová, která se s českým daviscupovým šampionem rozvedla před třemi lety, se nyní vrací do tréninku po zranění. Na vzkaz fanouškům si ale čas našla. "Jsem svobodná, šťastná a těším se, co mi osud přinese," uvedla.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 36 minutami

Šéfka Finanční správy Richterová požádala o odvolání z funkce

Generální ředitelka Generálního finančního ředitelství Tatjana Richterová k požádala o odvolání, ve funkci tak skončí 28. března. Ministerstvo financí mezitím vypíše na místo výběrové řízení. Informovalo o tom ministerstvo financí. Richterová správu vedla od roku 2018.

"Děkuji paní ředitelce za odvedenou práci v čele Finanční správy. Na uvolněné místo vypíšeme řádné výběrové řízení na nového generálního ředitele, od kterého očekávám, že dá Finanční správě nový impulz a posune ji směrem k více proklientskému přístupu tak, jak jsem o něm mluvil v opozici i při svém nástupu na ministerstvo financí," uvedl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS).

Zdroj: ČTK
před 45 minutami

Český skladatel Kotík získal v USA jako první Evropan prestižní cenu Johna Cage

Český hudební skladatel, dirigent a flétnista Petr Kotík ve Spojených státech obdržel prestižní cenu Johna Cage, kterou udílí newyorská Nadace pro soudobé umění. Kotík je doposud jediným evropským umělcem, který tuto cenu dostal, sdělilo Ostravské centrum nové hudby.

Letošní laureáty cen v pěti uměleckých disciplínách - hudbě, tanci, divadle, poezii a výtvarném umění - oznámila ve čtvrtek večer nadace.

Prestižní cena Johna Cage, s níž se pojí odměna ve výši 45 tisíc dolarů, nese jméno po americkém skladateli a jednom ze zakladatelů Newyorské nadace pro soudobé umění. Udílí se od roku 1992 jednomu umělci jednou za dva roky jako "uznání mimořádného úspěchu v umění za práci, jež odráží ducha Johna Cage". Mezi 16 laureáty tohoto ocenění je Kotík doposud jediným evropským umělcem, uvedlo Ostravské centrum nové hudby.

Zdroj: ČTK
Další zprávy