Nejen Novotná a Pešice. Podívejte se, které sportovní legendy letos navždy opustily svět

Sport Sport
30. 12. 2017 9:52
V roce 2017 svět opustili úspěšní hokejisté a následně i trenéři Josef Augusta a Augustin Bubník nebo také wimbledonská vítězka Jana Novotná. Podívejte se na náš přehled.

2. ledna zesnul ve věku 85 let ruský fotbalista Viktor Carjov, který s reprezentací SSSR vyhrál v roce 1960 premiérové mistrovství Evropy. Obránce moskevského Dynama a spoluhráč slavného brankáře Lva Jašina hrál i na světovém šampionátu v roce 1958 ve Švédsku, kde sborná vypadla ve čtvrtfinále po porážce s domácím týmem.

 

Právě se děje

před 34 minutami

Policie pokračuje na Mělnicku v pátrání po čtyřměsíčním chlapci

Policie pokračuje v pátrání po čtyřměsíčním chlapci, který se v pátek večer ztratil své matce i s kočárkem v zámeckém parku v Hoříně na Mělnicku. Policie nemá nové poznatky, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová. Chlapec má světlé vlasy a modré oči. Na sobě měl modré tričko s krátkým rukávem a teplé zelené dupačky na ramínka. Byl v šedém kočárku s černou spodní částí a hnědou rukojetí. Na místo dnes dorazí poříční oddíl policie, který bude prohledávat okolní řeky. V blízkosti parku je soutok Labe a Vltavy. Policie chce na místě využít i dron.

"Do současné chvíle nemáme žádné nové poznatky a i dnes budeme pokračovat v pátrací akci po pohřešovaném miminku," řekla Hašlová. V pátek se do pátrací akce zapojily desítky policistů, hasiči, ale i vrtulník s termovizí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy