Tygr na holi, všudypřítomný déšť a nemocná Spilková. To byl golfový turnaj Masters v Dýšině

Podívejte se na fotogalerii z golfového turnaje žen v Dýšině.
Vítězkou turnaje Tipsport Golf Masters v Dýšině u Plzně se stala Dánka Nanna Koerstzová Madsenová a získala svůj premiérový titul na Ladies European Tour (LET).
O víkendu se nejlépe vypořádala s deštivými pauzami a po třech kolech měla skóre 15 ran pod par. Soutěž s dotací 250.000 eur vyhrála s náskokem pěti úderů před Pamelou Pretswellovou ze Skotska a Australankou Stacey Keatingovou, které se dělily o druhé místo.
Poprvé v šestileté historii české zastávky LET se do finálového kola probojovaly dvě Češky a obě amatérky.
Karolína Vlčková obsadila se čtyřmi ranami pod par dělené 22. místo a dosáhla nejlepšího výsledku v kariéře. Teprve šestnáctiletá Sára Kousková měla skóre +1 a obsadila dělenou 54. pozici.
Sport Tomáš Liška, Sport
19. 6. 2016 23:59
Podívejte se na fotogalerii z golfového turnaje Tipsport Golf Masters v Dýšině u Plzně žen.