Nejen svaly a vysportovaná těla, ale také ladné křivky. Vzpěračky se svlékly při focení do kalendáře

Vzpěračky nafotily kalendář na rok 2018.
Po roce je tu čtvrtý ročník kalendáře českých vzpěraček, které se odhalily proto, aby ukázaly, že i tímto sportem lze dosáhnout ladných křivek. Na snímku to vzpěračka Petra jasně dokazuje.
Nástěnný kalendář podobně jako v loňském ročníku odhaluje 12 sportovkyň vždy s jednou hlavní uměleckou fotografií a malým náhledem v rohu, kde je dívka zachycena během závodů.
Fotograf David Nogol tentokrát opravdu tvořil kalendář podle ročních období, takže zatímco některé dívky si poležely v trávě...
...jiné si postály na sněhu.
Foto: David Nogol
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
2. 9. 2017 15:02
Už počtvrté za sebou nafotily české vzpěračky kalendář s odvážnými obrázky, kterými se snaží zbořit předsudky o tom, že jejich sport nedokáže tvarovat krásná ženská těla. Podívejte se na ochutnávku z aktuálního i předchozích ročníků kalendáře.

Kalendář lze od září objednávat ZDE.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy