Táta za všechny prachy. Mayweather koupil synovi auto za 3 miliony

Antonín Vavrda Antonín Vavrda
18. 11. 2015 20:10
Americký boháč Floyd Mayweather obdaroval dalšího ze svých čtyř potomků luxusním vozem.
Floyd Mayweather se synem Koraunem a jeho novým vozem.
Floyd Mayweather se synem Koraunem a jeho novým vozem. | Foto: Instagram Floyda Mayweathera

Las Vegas – Bývalý nejlepší boxer planety a nejbohatší sportovec světa – Američan Floyd Mayweather – nepřestává šokovat. Naposledy tím, že svém synovi Koraunovi koupil luxusní Mercedes C-Class Coupé za v přepočtu více jak 3 miliony korun.

Od svého odchodu do boxerské penze po posledním zářijovém zápase s krajanem Andrém Bertem toho stihl osmatřicetiletý Mayweather už skutečně hodně. Nejprve vyrazil na týden s kamarádem zpěvákem Justinem Bieberem na dovolenou na ostrov Bora-Bora.

Poté se zúčastnil několika společenských akcí a když to jde, nechybí na basketbale svých oblíbených klubů LA Lakers a Miami Heat. Minulý týden pak šokoval párty, kde se nechal točit v županu a mezi přítomné spoře oděné dámy – kde nechyběla ani jeho současná přítelkyně s příznačným jménem Dolarie Medineová – rozhazoval stodolarovky.

Just a normal house party at 5:16am for Mr. My Life is the Sh*t Music by: @liljamez Film credit: @jpconnected www.themoneyteam.com

Video zveřejněné uživatelem Floyd Mayweather (@floydmayweather),

Floyd daroval dítěti další auto

Nyní překvapil znovu. Svému synovi Koraunovi koupil luxusní vůz Mercedes C-Class Coupé v hodnotě více jak 3 milionů korun. "Všechno nejlepší k narozeninám synu. Mám tě rád, šampione," napsal pod příspěvek, který sdílel na sociálních sítích.

Happy birthday @KingKoraun Amir Mayweather. Love you, Champ. Follow my son: @kingkoraun

Fotka zveřejněná uživatelem Floyd Mayweather (@floydmayweather),

Nebylo to poprvé, co Mayweather takto obdaroval Korauna, nebo některé ze svých dalších tří dětí – dcer Zionu a Iyannu a syna Jiraha, které má se dvěma matkami.

Patnáctileté Iyanně koupil ke čtrnáctým narozeninám taktéž merdeces, jelikož s ní ale nemohl sdílet 14. narozeniny, jako "cenu útěchy" ji pořídil Rolls-Royce Wraithy v ceně zhruba 10 milionů dolarů.

Děti na prvním místě. A co matky?

„V první řadě vždy bojuji za svoji rodinu. Chci jim dát možnost žít nejlepší možný život, proto právě pro ně vstupuji do ringu,“ pronesl Mayweather letos v květnu před vítězným šlágrem s Filipíncem Mannym Pacquiaem.

Dle všeho se mu to – alespoň dle dárků – daří. Koraunovi loni k patnáctinám pořídil luxusní golfový vozík, který vypadal jako vůz značky Bentley. V ostatních aspektech ale muž, který si jen boxem vydělal zhruba 900 milionů dolarů (cca 23 miliard korun), trochu zaostává.

Před dvěma lety jej po domácím násilí na své matce Josie Harrisové označil tentýž Koraun za zbabělce. Bylo to dva roky poté, co si Mayweather odseděl ve vězení tři měsíce za násilí na matce Iyanny – Melissii Brim.

 

Právě se děje

před 39 minutami

Dámský gambit na Netflixu vidělo 62 milionů lidí, v Česku je druhý

Minisérii z šachového prostředí Dámský gambit, ve které hlavní roli ztvárnila Anya Taylor-Joyová, na platformě Netflix vidělo 62 milionů lidí. Firma čísla sledovanosti obvykle nezveřejňuje, činí tak jen v případě mimořádných úspěchů. Netflix zveřejnil 23. října všech sedm dílů Dámského gambitu, které od té doby patří do desítky nejsledovanějších pořadů v USA, Velké Británii, Argentině nebo Izraeli. Momentálně je minisérie druhou nejžádanější položkou Netflixu v Česku, hned za čtvrtou řadou seriálu Koruna.

Podle Netflixu dále Dámský gambit obecně posílil zájem o šachy. Hledání tohoto slova na Googlu stouplo dvojnásobně, uživatelé serveru eBay.com dvakrát častěji hledají předměty související s šachami a webu Chess.com se pětinásobně zvýšil počet zaregistrovaných uživatelů.

Další zprávy