Tak trochu netradiční boje v ringu: zásnuby, charita a KO

Nový český mistr ve střední váze Tolja Hunanyan požádal přímo v ringu o ruku svojí přítelkyni Moniku.
Arménský bojovník žijící v Praze Tojla Hunanyan takto oslavil senzační vítězství knockoutem ve druhém kole nad Štěpánem Horváthem v náruči svého otce Juriho...
...Aby následně už s pásem nového Mezinárodního mistra republiky ve střední váze přímo v ringu pronesl: "Rád bych poděkoval mnoha lidem, včetně své přítelkyně Moniky. A myslím, že tohle je ta správná chvíle na to, abych ji požádal o ruku!"
Matka jejich 3,5leté dcerky pochopitelně souhlasila...
Kromě tohoto rozhodně dojemného okamžiku ale byla k vidění řada drsných zápasů, které nejednou strhly více jak tisícovku fanoušků v Aréně Sparty na Podvinném mlýně.
Foto: Filip Škeřík/www.extraround.cz
Antonín Vavrda Antonín Vavrda, Filip Škeřík/www.extraround.cz
13. 4. 2014 9:00
Podívejte se na galerii z pátečního galavečeru bojových sportů Heroes Gate 12.

Podívejte se na galerii z pátečního galavečeru bojových sportů Heroes Gate 12. Ten kromě parádních duelů přinesl i hodně netradičních a výjimečných okamžiků...

 

Právě se děje

před 18 minutami

Biatlonisté získali na juniorském MS bronz ve štafetě

Biatlonisté Tomáš Mikyska, Vítězslav Hornig, Jonáš Mareček a Mikuláš Karlík získali na mistrovství světa juniorů bronz ve štafetě. České juniorky Tereza Voborníková, Tereza Jandová, Eliška Teplá a Klára Polednová obsadily 13. místo. Oběma kategoriím dominovaly francouzské týmy.

Mikyska rozběhl štafetu výborně a předával na třetím místě v kontaktu s čelem, Hornig posunul tým na druhou pozici, na níž Čechy udržel i Mareček. Karlík, který už na šampionátu získal stříbrnou medaili ve sprintu, ale musel na posledním úseku celkem šestkrát dobíjet a o jednu příčku si pohoršil. Stupně vítězů ale s přehledem uhájil.

Další zprávy