Pořádně Štědrý večer. Kdo našel pod stromečkem lamborghini a s kým byl Součkův parťák

yac mih yac, mih
Aktualizováno 25. 12. 2020 19:46
Podívejte se, jak české i zahraniční sportovní hvězdy trávily Vánoce.

Polský útočník Bayernu Mnichov Robert Lewandowski dostal nejhezčí dárek přesně týden před Štědrým dnem, když byl v anketě FIFA vyhlášen nejlepším fotbalistou roku 2020. Vánoce měl s rodinou o to příjemnější.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Netanjahu obvinil Írán z výbuchu na izraelské obchodní lodi

 Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes obvinil Írán z odpovědnosti za páteční výbuch na izraelské obchodní lodi v Ománském zálivu. Vyhnul se ale přímé odpovědi na otázku, zda Izrael chystá nějakou odvetu. Informovala o tom agentura Reuters.

Už v sobotu uvedl izraelský ministr obrany Benny Ganc, že za výbuchem na lodi pravděpodobně stojí Írán. Plavidlo MV Helios Ray pro přepravu vozidel zasáhl výbuch nad hladinou vody, který prorazil otvor v obou stranách kýlu. Nikdo z posádky nebyl zraněn. "Jednalo se nepochybně o íránskou operaci. To je jasné," řekl dnes Netanjahu izraelské rozhlasové stanici Kan.

Na dotaz, zda Izrael bude nějak reagovat, Netanjahu zopakoval svá předchozí prohlášení, že je odhodlaný zabránit Íránu ve vývoji jaderné kapacity a dodal: "Írán je největším nepřítelem Izraele, a my proti němu budeme nadále zasahovat po celé oblasti," uvedla agentura AFP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy