reklama
 
 

Tak pojď, vybízela bojovnice UFC. Soupeřka jí na oplátku uštědřila knockout do hlavy

19. 6. 2017
Holly Holmová reagovala na provokace soupeřky povedeným kopem. | Video: Sport, Youtube |  00:28
Souboj mezi Holly Holmovou a Bethe Correiovou měl být zlatým hřebem galavečera bojových umění UFC v Singapuru. Do třetího kola se nic moc zajímavého nedělo, než začala Correiová soupeřku provokovat a posunky vybízet k boji. Holmová ji za to knockoutovala tvrdým kopem do hlavy.

Singapur - Jedno z nejtvrdších KO sezony viděli o víkendu diváci v Singapuru, kde se konal tradiční večer bojových sportů UFC Fight Night. Na svědomí ho má americká bojovnice v bantamové váze Holly Holmová, která ve třetím kole tvrdým kopem do hlavy poslala k zemi vyzývatelku Bethe Correiovou.

Pro Brazilku je navíc situace o to těžší, že si o kop do hlavy doslova řekla. Krátce před osudným úderem gesty vyzývala do té doby poněkud pasivní Holmovou, aby se pokusila o útok. A to se jí tvrdě nevyplatilo, jak se můžete přesvědčit na přiloženém videu. 

Zápas byl ale těžký i pro někdejší šampionku UFC a aktuální světovou pětku Holmovou. Přemožitelka Rondy Rouseyové do zápasu šla s třemi porážkami v zádech a navíc na ni první dvě kola fanoušci bučeli, neboť se jim nelíbila pasivní taktika, se kterou pětatřicetiletá bojovnice do zápasu nastoupila.

Jak ale Holmová uvedla, byla to součást její strategie. "Vím, že se ráda pere, a do toho jsem se nechtěla pouštět," komentovala po zápase svůj výkon Američanka. "Chtěla jsem ji složit jednou čistou ránou. Cítila jsem se při tom skvěle."

Samotná Correiová pak v neděli večer vydala prohlášení, ve kterém uznala kvality soupeřky. "Gratuluju Holly, ačkoliv předtím prohrávala zápasy, tak se přede mnou neschovávala a bojovala. Svým fanouškům bych chtěla vzkázat, že se vrátím. A budu silnější," prohlásila na Instagramu. 

Instagram bethecorreia: I want to congratulate Holly for the fight. Even though she was coming from three losses she didn't quit and hide, and fought me on the main event. I want to thank all my fans, partners and team. I won't return with the victory I dreamed of, but I return with my head held high with a dream to fight in Asia realized and being a protagonist of the night. A dream a lot of people have but never realized. I can only say this to my fans that like Bethe Correia: I WILL BE BACK STRONGER THAN EVER! YOU CAN BE SURE OF IT!!!!! 👊🏼😡💪🏼 #betheeffect ##strongwoman #ufcsingapore . . Quero parabenizar a Holly pela luta. Mesmo vindo de 3 derrotas ela não desistiu e nem se escondeu e fez a luta principal comigo. Quero agradecer a todos os meus fãs, parceiros e equipe. Não voltarei com a vitória como sonhava, mas volto de cabeça erguida com mais um sonho realizado em lutar na Ásia e ser a protagonista da noite. Sonho que muitos tem e jamais realizaram. Só posso dizer aos meus fãs que curtem a Bethe Correia: EU VOLTAREI MAIS FORTE DO QUE NUNCA! Podem me aguardar!!!!

autoři: Sport, Youtube | 19. 6. 2017

Související

reklama
reklama
reklama

Sponzorované odkazy

reklama