reklama
 
 

Tak pojď, vybízela bojovnice UFC. Soupeřka jí na oplátku uštědřila knockout do hlavy

19. 6. 2017
Holly Holmová reagovala na provokace soupeřky povedeným kopem. | Video: Sport, Youtube |  00:28
Souboj mezi Holly Holmovou a Bethe Correiovou měl být zlatým hřebem galavečera bojových umění UFC v Singapuru. Do třetího kola se nic moc zajímavého nedělo, než začala Correiová soupeřku provokovat a posunky vybízet k boji. Holmová ji za to knockoutovala tvrdým kopem do hlavy.

Singapur - Jedno z nejtvrdších KO sezony viděli o víkendu diváci v Singapuru, kde se konal tradiční večer bojových sportů UFC Fight Night. Na svědomí ho má americká bojovnice v bantamové váze Holly Holmová, která ve třetím kole tvrdým kopem do hlavy poslala k zemi vyzývatelku Bethe Correiovou.

Pro Brazilku je navíc situace o to těžší, že si o kop do hlavy doslova řekla. Krátce před osudným úderem gesty vyzývala do té doby poněkud pasivní Holmovou, aby se pokusila o útok. A to se jí tvrdě nevyplatilo, jak se můžete přesvědčit na přiloženém videu. 

Zápas byl ale těžký i pro někdejší šampionku UFC a aktuální světovou pětku Holmovou. Přemožitelka Rondy Rouseyové do zápasu šla s třemi porážkami v zádech a navíc na ni první dvě kola fanoušci bučeli, neboť se jim nelíbila pasivní taktika, se kterou pětatřicetiletá bojovnice do zápasu nastoupila.

Jak ale Holmová uvedla, byla to součást její strategie. "Vím, že se ráda pere, a do toho jsem se nechtěla pouštět," komentovala po zápase svůj výkon Američanka. "Chtěla jsem ji složit jednou čistou ránou. Cítila jsem se při tom skvěle."

Samotná Correiová pak v neděli večer vydala prohlášení, ve kterém uznala kvality soupeřky. "Gratuluju Holly, ačkoliv předtím prohrávala zápasy, tak se přede mnou neschovávala a bojovala. Svým fanouškům bych chtěla vzkázat, že se vrátím. A budu silnější," prohlásila na Instagramu. 

autoři: Sport, Youtube | 19. 6. 2017

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama