Svalnatá, mrštná i sexy těla. Praha hostila MS v aerobiku

Podívejte se na obrázky z MS v aerobiku, které se letos konalo v Praze. Češi se opět neztratili.
Tento týden Praha hostila světový šampionát v aerobiku a závody FISAF International World Fitness and HIP HOP UNITE Championships 2014. Češi opět byli vidět, pojďte se podívat, jak akce vypadala.
A zřejmě se to vyplatilo.
Češi totiž opět sbírali medaile napříč kategoriemi.
Vždyť jen junioři vybojovali tucet cenných kovů. Navíc juniorka Tereza Kudláčková a kadetka Kateřina Sekerová vybojovaly zlato, a staly se tak obě mistryněmi světa!
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
26. 10. 2014 6:00
Podívejte se na obrázky z MS v aerobiku, které se letos konalo v Praze.

Praha - Tento týden Praha hostila světový šampionát v aerobiku a závody FISAF International World Fitness and HIP HOP UNITE Championships 2014.

Češi se letos opět neztratili, podívejte se na naši galerii.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 21 minutami

KLDR odpálila podle Soulu balistickou raketu krátkého doletu

KLDR odpálila do moře balistickou raketu krátkého doletu, informovala agentura AP s odvoláním na jihokorejskou vládu. Střela spadla zřejmě do vod mimo japonskou výlučnou ekonomickou zónu, uvedla agentura Kjódó. Severokorejský velvyslanec při OSN zhruba v téže době na Valném shromáždění OSN v New Yorku vyzval Spojené státy, aby upustily od "nepřátelské politiky" vůči Severní Koreji.

Vypuštění rakety nepředstavuje okamžitou hrozbu pro americký personál, území ani pro spojence USA, sdělila v reakci armáda Spojených států, která má v Jižní Koreji na 28 000 vojáků. Odpálení střely však podle ní "zdůraznilo destabilizující dopady nedovoleného" severokorejského zbrojního programu.

Testy balistických raket zakazují KLDR rezoluce Rady bezpečnosti OSN. Soul nejprve informoval o blíže neurčené střele, kterou KLDR odpálila do moře východně od svých břehů. Japonsko už tehdy uvedlo, že by mohlo jít o balistickou raketu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy