reklama
 
 

Štybar obsadil v závodu na Mallorce třetí místo

29. 1. 2016 18:43
Zdeněk Štybar netačil ve svém druhém závodě sezony pouze na týmového kolegu Gianlucu Brambillu a Poláka Michala Kwiatkowského. Na devátém místě dojel do cíle Leopold König z týmu Sky.

Pollenca - Český cyklista Zdeněk Štybar vybojoval při druhém startu v sezoně třetí místo v závodu Trophee Pollenca na Mallorce. Jezdec stáje Etixx - Quick-Step dospurtoval do cíle v Port de Andratx těsně za Polákem Michalem Kwiatkowským, vítězství uhájil po samostatném úniku s dvousekundovým náskokem Štybarův stájový kolega Gianluca Brambilla z Itálie.

Na devátém místě dojel v hlavním pelotonu do cíle Leopold König z týmu Sky. Jan Bárta nebyl v závodu klasifikován kvůli překročení časového limitu.

Cyklistický závod Trophee Pollenca na Mallorce (162,6 km):

1. Brambilla (It.) 3:32:23, 2. Kwiatkowski (Pol.), 3. Štybar (ČR), 4. Benoot (Belg.), 5. Van Baarle (Niz.), 6. Cancellara (Švýc.), ...9. König (ČR) všichni -2.

Poznámka: Vlastníkem stáje Etixx - Quick-Step, za níž Zdeněk Štybar jezdí, je Zdeněk Bakala, který je zároveň vlastníkem vydavatelství Economie, pod nějž patří i Aktuálně.cz.

autoři: ČTK, Sport | 29. 1. 2016 18:43

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama