Štěpánek bude s Puhajkovou moderovat sport na Nově

Sport Sport
17. 6. 2015 11:10
Český tenista si zkusí roli televizního moderátora ve sportovním zpravodajství.
Radek Štěpánek a Inna Puhajková
Radek Štěpánek a Inna Puhajková | Foto: TV Nova

Praha - Zkušený tenisový matador Radek Štěpánek se dnes večer představí v roli televizního moderátora. Před nadcházejícím Wimbledonem totiž bude na televizi Nova spoluuvádět Sportovní noviny.

Ve studiu se představí vedle moderátorky Inny Puhajkové, která je podle bulvárních médií aktuálně jeho partnerkou.

"Na naši nabídku Radek kývl hned, má rád nové výzvy,“ uvedla v tiskové zprávě Puhajková. "Moderovat není žádná legrace, rozhodně je to těžší, než to vypadá v televizi,“ prohlásil po zkoušce Štěpánek.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Při výbuchu v kábulské mešitě zahynulo 12 lidí, terčem byl možná imám

Nejméně 12 mrtvých a 15 zraněných si vyžádala páteční exploze v mešitě na severu afghánské metropole Kábulu. Informovala o tom agentura AP s odvoláním na místní policii. Mezi oběťmi je i imám, který podle bezpečnostních složek mohl být terčem útoku.

Mluvčí kábulské policie uvedl, že uvnitř mešity byly předem nastraženy výbušniny, které poté explodovaly v době pátečních modliteb. K atentátu se zatím nikdo nepřihlásil, policie zahájila vyšetřování.

Islamistické hnutí Tálibán a afghánská vláda, které spolu vedou boje, vyhlásily od čtvrtka třídenní příměří u příležitosti svátku íd al-fitr, který se slaví na konci muslimského postního měsíce ramadánu.

Zdroj: ČTK
před 36 minutami

Bývalý italský ministr Salvini nepůjde před soud kvůli zablokování lodě s migranty

Bývalý italský ministr vnitra a vůdce strany Liga Matteo Salvini nepůjde před soud kvůli zablokování lodě italské pobřežní hlídky se zachráněnými migranty v červenci roku 2019. Rozhodnutí padlo v pátek u předběžného soudu v Katánii, uvedla agentura Reuters. Salvini, který obvinění související s kauzou dlouhodobě odmítá, naopak bude souzen v jiném podobném případu, který se týká lodi nevládní organizace Open Arms.

Bývalý ministr vnitra čelil obvinění z omezování osobní svobody, protože několik dní bránil přistání lodě italské pobřežní hlídky Gregoretti, jež měla na palubě zhruba 130 migrantů zachráněných v moři. Loď čekala na přidělení přístavu od 27. do 31. července 2019. Přistát mohla až poté, co italská vláda vyjednala přerozdělení migrantů mezi jiné evropské země.

Zdroj: ČTK
Další zprávy