Steckley odrovnal Šafářovou tréninkem. Pomsta byla sladká

Sport Sport
22. 6. 2015 7:29
Kanadský kouč české tenisové hvězdy nasdílel na sociální síť vtipné video. Podívejte se.
Lucie Šafářová.
Lucie Šafářová. | Foto: Reuters

Praha - Nejenže mají fantastické výsledky. Ti dva se spolu navíc velmi dobře baví. Kanadský kouč Rob Steckley nasdílel na sociální síť své další mistrovské dílo. V originálním a vtipném videu odrovnal při tréninku na blížící se Wimbledon svou svěřenkyni Lucii Šafářovou.

Trenér ve videu škodolibě využil faktu, že jsou volné tři tréninkové kurty hned vedle sebe. A světovou šestku nechal pořádně běhat, což doprovázel doslova ďábelským smíchem.

Vyčerpaná Šafářová se ale trenérovi pomstila velkolepě. Video pak na Facebooku sdílel i Radek Štěpánek. "Tak tomu se jako chlap rozhodně nesměju!!! Ale je to vtipné," napsal český tenista.

Podívejte se:

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Mezinárodní Bookerova cena má šest finalistů, Tichý mezi nimi není

Mezi šesti finalisty letošní Mezinárodní Bookerovy ceny za nejlepší knihu přeloženou do angličtiny jsou díla autorů z Francie, Ruska, Dánska, Chile a Argentiny. Ve čtvrtek to oznámila porota, která vybírala ze 13 textů v širším výběru. O šanci na vítězství přišli mimo jiné Keňan Ngugi wa Thiong’o nebo Švéd s česko-polskými kořeny Andrzej Tichý nominovaný za knihu Mizérie, jež byla přeložena také do češtiny.

Dvě třetiny finalistů tvoří spisovatelé, kteří jsou pro anglickojazyčné čtenáře nováčky. Většina jich pochází z Evropy. Cenu může získat například ruská spisovatelka Marija Stěpanovová, Dánka Olga Ravnová, Francouzi Éric Vuillard a David Diop, ale také Argentinka Mariana Enríquezová či v Nizozemsku narozený prozaik Benjamín Labatut, který trvale žije v Chile.

Mezinárodní Bookerova cena je udělována za anglické překlady vydané v Británii či v Irsku. Doprovází ji odměna 50 tisíc liber, v přepočtu asi 1,5 milionu korun, která se rovným dílem rozděluje mezi autora a překladatele. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy