Stačil erotický tanec. Mayweathera uhranula striptérka v jeho klubu, chce po ní dítě

Sport Sport
15. 1. 2021 11:02
Vedoucí tanečnici lasvegaského klubu, britsko-americké striptérce Anně Monroeové, se podařila parádní trefa. Získala srdce svého šéfa a majitele podniku, kterým není nikdo jiný než jeden z nejbohatších sportovců, boxer Floyd Mayweather.
Foto: Instagram

Americký boxer, který například jen za rok 2018 vydělal přes šest miliard korun, se s Monroeovou seznámil při inspekční cestě do svého lasvegaského podniku Girl Collection.

Dvaadvacetiletá dívka, která se sice narodila ve Spojených státech, ale vyrůstala ve Velké Británii, byla v podniku žádat o práci tanečnice. Neuspěla, ale měla obrovské štěstí: při odchodu na chodbě potkala majitele Mayweathera.

Následujícího dne jí zástupci klubu zavolali a požádali ji, aby se vrátila zpět. Třiačtyřicetiletý boxer už na ni čekal a pozval ji na večeři při svíčkách. Monroeová mu na oplátku zatančila erotický tanec s názvem lapdance. Evidentně na šéfa zapůsobila, protože dostala nejen práci, ale Mayweather ji rovnou jmenoval vedoucí tanečnicí klubu.

Video: Youtube

A moderní, americká verze Popelky vygradovala na Nový rok: na sociálních sítích oba oznámili, že tvoří pár. Od té doby zásobují fanoušky fotkami z výletů k aténské Akropoli, Amsterdamu, Islandu, Paříže nebo Abú Zabí. 

Jejich vztah je prý natolik vážný, že už spolu zcela vážně přemýšlí o dítěti. Což v případě Mayweathera není zas nic neobvyklého, z předchozích vztahů už má pět potomků.

Jak si zachránit kariéru? Australská tenistka začala na internetu prodávat své akty:

Jak si zachránit kariéru? Australská tenistka začala na internetu prodávat vlastní akty | Video: Aktuálně.cz
 

Právě se děje

před 26 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Událost vyšetřuje policie.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitována, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
před 57 minutami

Pokud Sněmovna vysloví nedůvěru vládě, Zeman ji nechá do voleb vládnout v demisi

Prezident Miloš Zeman trvá na svém předchozím výroku, že by nechal do voleb dovládnout v demisi vládu premiéra Andreje Babiše (ANO), pokud by jí Sněmovna začátkem června vyslovila nedůvěru. Frekvenci 1 dnes řekl, že to pokládá za nejlogičtější řešení. Opozici doporučil, aby se soustředila na volební kampaň a program a krátce před říjnovými sněmovními volbami nedělala podobné "vylomeniny".

Zeman řekl, že trvá na svém dřívějším vyjádření. "Nejlogičtějším postupem je nechat vládu dovládnout v demisi," uvedl. Sněmovna by měla z iniciativy koalic Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) a Pirátů a STAN hlasovat začátkem června. Výsledek hlasování rozhodne postoj KSČM. "Já řekl i při jednání s opozičními předáky, že by se měli víc soustředit na kampaň a předvést své programy a kandidáty a nedělat takové vylomeniny, jako je hlasování o nedůvěře," prohlásil prezident.

Další zprávy