Spilková si v Los Angeles pohoršila. Do posledního kola půjde z 41. místa

ČTK ČTK
28. 4. 2019 12:15
Po výborném začátku si Klára Spilková v Los Angeles na svém šestém turnaji coby členka elitního okruhu LPGA opět pohoršila a do posledního kola půjde z 41. místa. V sobotu zahrála dvě rány nad par a celkové průběžné skóre má čtyřiadvacetiletá česká golfistka +1.
Klára Spilková na turnaji Ladies European Tour v Rabatu
Klára Spilková na turnaji Ladies European Tour v Rabatu | Foto: Tristan Jones/European Tour

Spilková podruhé za sebou a stejně jako před týdnem na Havaji prošla cutem, protože v úvodním kole předvedla 69 ran, tedy dvě pod par, a byla čtrnáctá. V pátek normu o jednu ránu překročila a výsledek třetího kola 73 složila ze tří birdie, tří bogey a jednoho double bogey.

V čele turnaje se stále drží Australanka Minjee Leeová a vede s bilancí -11. Jen o ránu hůř je na tom druhá Nanna Koerstzová Madsenová z Dánska, vítězka turnaje série Ladies European Tour na Dýšině u Plzně z roku 2016.

 

Právě se děje

před 7 minutami

Pražská správa komunikací vypoví smlouvy na reklamní tabule, chce omezit vizuálním smog

Pražská Technická správa komunikací vypoví nájemní smlouvy na reklamní, informační a směrové tabule a reklamy na mostech v její správě. Důvodem je snaha vedení města omezit takzvaný vizuální smog. Některé smlouvy jsou pro správu, potažmo město nevýhodné. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Smlouvy správa vypoví třem firmám, a to Směrové tabule.cz, Bulldog reklama a AMMA, jejíž právním nástupcem je společnost Czech Outdoor.

Reklamní zařízení se v současné podobě podle vedení města podílejí na zahlcení prostoru a tvorbě zmíněného vizuálního smogu. "V mnoha případech také představují překážku pěšímu pohybu, neboť jsou umisťovány do prostoru chodníku. Směrové tabule slouží převážně reklamním účelům a duplikují kultivovanější formát na již existujících sloupech a stožárech," píše se v dokumentu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy